ХаДиДиШь• 13 августа 2023
Дівчаткам - Барбі, а хлопчикам?
Тут тема про ДН в стилі Барбі, стільки класних ідей накидали. А якщо хлопчик, от в мене - буде 4 роки. Що можна придумати для дітей? Запрошені будуть різного віку, від 4 до 8. Дякую
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Щенячий патруль
Це гарна ідея, але як обіграти?
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
Ответ дляспальное место
Супер герои (человек-паук тот же), Майнкрафт
Майнкрафт - це для старших
спальное место• 13 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Майнкрафт - це для старших
Возможно. Мой постарше, но у них с детского сада эта тема проскакивает. А вот Щенячий патруль он никогда не любил в принципе. Есть у ребенка какие-то предпочтения, возможно? На них и ориентироваться
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Машинки)
На 3 роки подарунок був - подорож, але коли повернулись, то зібрали дітей на тортик в вигляді машинки
Сіґеле-міґеле• 13 августа 2023
Чем ребёнок увлекается? Какие мул тики смотрит? Любимые персонажи есть, с чьим изображением выбирает одежду? От этого и пляшите. Но можно ж и не в стиле кого то там, а просто типа «пижамная вечеринка» и тд.
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
В мене ще старший є, збирались в ігровій і робили мастер клас з виготовлення шоколаду
Я тут с краю постою• 13 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Какие мультики любит? Вот того героя и делайте тематичным
Ух яка ж Я• 13 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Моя племінниця 7 років попросила др в стилі людини павука😂
Нагадало, як у подруги син років в 5 закомандував все в стилі слимака
він як раз напередодні зловив його в банку і годував, був в захваті від процесу :)
Ответ дляХаДиДиШь
Це гарна ідея, але як обіграти?
в ютубе посмотрите, там есть варианты на разный возраст, выберите что вам понравится. Мы еще были на ДР в стиле миньонов , но там дети по 5-6 лет были, еще и аниматоры такие же, было интересно, был мастер класс по пицце, пиньята и игры.
МЕСТО_Встречи• 13 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Ахах ну в нас аніматора павука знайшли цікаво як там організували)
Детские_Будут?• 13 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Прикольно. Это было путешествие только для него одного?
бювет_в_обед• 13 августа 2023
Яка тема дитині ближче, хоч і барбі - в нас в садочку у дітей був сезон вечірок. При бажанні будь яку тему можна розкрити
Ух яка ж Я• 13 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Почали умовляти на щось інше, в кінці кінців той слимак в банці здох в ім´я науки, то щось більш типове йому зробили, забула вже що саме. Але переполох був ще той.
МастерЮля• 13 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Тема піратів класна! І декор не важко і весело дуже.
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Ні, ми поїхали родиною, але приурочили саме до його ДН
Дідова баба• 13 августа 2023
Я дівчинка 34 роки, то досі мрію про мішок конструктора лего та машинку на радіо-управлінні, а ще ляльку рейнбоу хай. Дитинство було бідне. Ось син підросте, то сподіваюся купити і будемо грати😌
Детские_Будут?• 13 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Так подарок это личное. Если все семьёй поехали то это просто семейный отдых а не подарок трёхлетнему ребёнку
ХаДиДиШь
• 13 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Ми їздили в Діснейленд в Париж. Саме на день його народження. І це був подарунок йому