Кокосиха• 13 августа 2023
Продовження інвалідності 3 гр
Підкажіть, будь ласка, чоловік має 3 гр інвалідності( після операції на серці), офіційно працевлаштований. Чи потрібно для подачі документів на інвалідність лікарняний 90 днів, як і першого разу?
Кокосиха
• 13 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
Для чого лікарняний на інвалідність
Коли вперше призначали інвалідність, потрібно було лікарняний 90 днів, і з нього йти на МСЕК
Смурфетта• 13 августа 2023
Лікарняний не вимагали, треба було, щоб в карточці були записи, що зверталась до профільного лікаря і , хоча б раз лежала в стаціонарі, або в денному стаціонарі.