Незнакомлюся• 14 августа 2023

у Києві неповнолітні побили чоловіка, чому діти такі жорстокі?

у коментах читаю що часто неповнолітні можуть приставати у містах та завдавати тілесних ушкоджень. також далеко не всі поважають воїнів, солдатів які зараз захищають нашу державу. це просто сумно...
Слава Українi• 14 августа 2023
Які батьки, такі і діти. Дисфункційні родини дуже часто виглядають нормальними. Лиш по їх дітям можна зрозуміти, що щось не те. А так зовнішньо вони вміють круто прикидатись, яка у них іділія та усі виховані.

Джинци на Флісі• 14 августа 2023
Був випадок 2 биків, по іншому не скажеш почали ногами вимазувати та гепати по лавці біля мого магазину, коли я попросила не робити цього вони стали в позу з розпальцовкою, я дама з 90 якій свого часу навіть дуло пістолета тримали у скроні, згадала ті часи й наїхала на них, потім сказала зараз зателефоную сину й будете говорити з ним по пацанськи , вони думали я блефую а я беру й телефоную, вони такі тьотю та ми пошуткували, я є ні ви ж круті, а круті тримають слово ось і покажите свої уміння сину). Бо за свої слова потрібно відповідати. Каюсь, в кінці розмови я таки шепнула їм щоб тепер ходили й оглядалися , й мені не жаль їх, така шелупєнь розуміє тільки мову сили
Клевотница• 14 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
На даче к моему отцу пристали з ’Слава Україні’ какие-то малолетки, не из патриотизма, а из бравады и желания зацепиться. При том райончик там не пролетарский отнюдь.
Очень печально. Вот за что, такое взрослому человеку. Что он им сделает. Уважения ноль
Клевотница• 14 августа 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
А вы молодец! Так им
У меня тоже дуло держали в 90 (упорылый кавалер)
Джинци на Флісі• 14 августа 2023
Ответ дляКлевотница
А вы молодец! Так им
) також кавалєр, який чомусь вирішив що в такий спосіб я йому відповім взаємністю
7_кг_рыбы• 14 августа 2023
Это всегда было есть и будет. Папе нужно было не борзого включать, а здраво соизмерять силы и последствия.
7_кг_рыбы• 14 августа 2023
А вообще я скажу. Я никого не оправдываю, но вот эта категория, пенсы ,которые считают, что они ещё игого,, эта публика не менее проблемная чем бухие малолетки. Другой раз лезет на рога буром, а как получает отпор то начинает ныть что пожилого обижают.

ТаЕщеОптимистка• 14 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В семьях интеллигентов бывают тоже такие дети, к сожалению...
Бывают