Голубая фишка• 14 августа 2023
Діти ригали всю ніч, зараз температура 37,5-37,9, ми на відпочинку
Що можна дати поїсти?
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ дляЮпитерная
Смішна. Нічого. Воду пити. Солодкий чай. Атоксіл.
Думала бульйон, але то треба йти шукати всякому кафе він є.
До чаю можна вівсяне печиво?
Юпитерная• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
До чаю можна вівсяне печиво?
Не треба бульйон. Нехай на чаї посидять хоч пів дня.
Юпитерная• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
Чи вівсянку?
Не потрібно зараз нічого їсти. Їм потрібно водно-сольовий баланс тримати
Стрекозей• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
До чаю можна вівсяне печиво?
Бульйон не можна!! Вівсянка, можна з медом, банан, солодкий чай чорний, ну пустий рис чи картопля навряд че ви найдете, варене яйце. Галетне печиво. Воду багато по трошки. Кока колу без газу
Юпитерная• 14 августа 2023
Якби знати що кавун якісний, наприклад домашній, то кавун ідеальний ізотонік
Голубка миру• 14 августа 2023
Никаких яиц как выше советуют, они очень тяжелые на желудок, чай, кола, сухарики
Да Щас же• 14 августа 2023
Гарно зупиняє рвоту - імбир. Зробіть їм імбирний чай. Якщо ви в Болгарії, у них є таблетки з імбиру якраз для цих випадків.
KROX@• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
До чаю можна вівсяне печиво?
Не треба їсти. Просто рис або картопля трішки
Кофе в лобби• 14 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
Карпати?
Тоже подумала в Карпатах. Наши тоже там рыгали.
Автор, а дети хотят есть?
Тролю як можу• 14 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Автор, а дети хотят есть?
І ми ригали, спочатку я, через два дні чоловік з малою.
Два-три тижні і фсьо• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
До чаю можна вівсяне печиво?
Не треба такої їжі, все по новій буде. Чай солодкий, сухарики хай погризуть. Ентеросгель, атоксил.
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Я так розумію ви не в Україні відпочиваєте?
В Україні, Карпати
Два-три тижні і фсьо• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
В Україні, Карпати
Це ви в кафе отруїлися? Жесть.
Тролю як можу• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
Так
В нас пройшло за сутки. В мене 14 годин, в малоі 20 годин. Нічого не робили, вода, трохи коли. Воно саме пройшло
Стрекозей• 14 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
В Україні, Карпати
Тоді вам простіше. Сухарики гірчичні, в аптеці воду рео купіть літр випити обов´язково. Тоді знайти картопля пюре без нічого чи рис ви зможете. Та атоксіл. Дайте колу без газу, через годину поїсти, а ще через годину атоксіл. Або навпаки атоксіл через годину колу і їсти.
Два-три тижні і фсьо• 14 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Колу?
Звісно допоможе, вона дуже гарно знімає інтоксікацію, особливо коли ацетон піднявся. У лікаря запитайте свого.
Голубая фишка
• 14 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це ви в кафе отруїлися? Жесть.
Вчора в кафе не були.
Біля водоспаду купували горішки. На них грішу. Або виноград, але я теж їла, у мене нічого.
Не знаю.
Iren4iC2021• 14 августа 2023
Если дети маленькие, вызывайте неотложку , это очень опасно , может быть обезвоживание.