Щедрик• 14 августа 2023

Дівчатка, допоможіть порадою, я просто вбита морально

Ще 5 років тому у мене була страшенна депресія. Я ніяк не могла з неї вибратися, мене колотило день і ніч, була рвота від нервів, я майже не спала. Стан просто жахливий і це при тому, що я по життю завжди була дуже позитивною людиною. Але в той час мене наче паралізувало. Я не могла навіть в магазин сходити, суп зварити і т.п. Прості звичні речі були для мене надзвичайно тяжкими. До всього цього додало проблем те, що в мене була маленька дитина. Чоловік бачив, як мені погано, допомагав з дитиною. Але в сусідньому під´їзді жила свекруха, вона кожного дня ходила до нас і кожного дня капала моєму чоловікові яка я погана жінка і мати. (Але це не так!). Вона почала налаштовувати дитину проти мене, завжди розхвалювала тільки чоловіка, дійшло до того, що дитина почала мене бити. Для мене це був учерговий удар в серце. А свекруха говорила-ти що ображаєшся, це ж дитина. Чоловік весь час слухав свекруху, бо бачив, що з мене "взяти нічого". Я проживала в чужому для мене місті, у мене там не було знайомиз і грошей теж (була в декретній відпустці). Чоловік уламав мене на консультацію з психіатром. Я була категорично проти спочатку, але все ж погодилась. Але це виявилась не консультація. Він мене змусив лягти в лікарню і прокаратися тиждень. Там мене звісно ж зареєстрували(((. Чоловік мене зоставив иам, і коли я сказала, що мені потрібні гроші на ліки і їжу- сказав у мене всього 300 грн. І прїхав. Я попросила маму перерахувати гроші мені на карту. Після
цього і до теперішнього часу я не можу простити чоловіка. Він не потурбувався про те, щоб знайти приватного психіатра, щоб проконсультуватися таємно. Він мене поклав у державну лікарню. Коли тиждень я там була він жодного разу не подзвонив((
Я тоді не могла від нього піти, бо була в жахливому стані. Лікарня мені не допомогла, а стан був ще більше подавлений через вчинок чоловіка. Я мала дитину і боялася, що якщо надумаю розлучатися, то чоловік всім розкаже,де я лікувалася.
Зараз пройшло вже 5 років. Я знайшла роботу, почала гарно заробляти. Чоловіка хоч до рани прикладай, і слова всупереч мені ніколи не каже, тільки хвалить. Але я розумію що не можу жити з ним разом. Він багато раз вибачався, казав, що в нього тоді теж був стрес і він не знав як поступити правильно. Але для мене він назавжди залишиться зрадником. Знаю, що роблю не правильно, але терплю заради дочки. Вона його обожнює і він її теж. Я не можу з ним спати як раніше. Раніше то було по любові, а зараз це для мене насилля. Хоча він мене не змушує. Я уе роблю суто для свого здоров´я. Але ж як тяжко це все. Не таке життя я собі уявляла. До сих пір протягом 5 років у мене страшенний камінь на серці, серце часто болить, безсонниця. Мені соромно, що я колись довела себе до такого стану, соромно, що чоловік може багатьом розповісти про моє минуле. Свекруха вже багатьом родичам розпатякала. Вибалакалась Вам, аж легше стало, бо нікому не можу про це розповісти.
Мені соромно перед моїми батьками, вони тоді дуже хвилювались за мене, переживали, плакали. Я до сих пір виню себе, що забрала в них частину здоров´я((
Загалом, минуле мене не відпускає. Тому не можу зараз нормально жити( І втрачаю чарівні моменти свого молодого життя.
Дуже потрібна Ваша порада, як це все відпустити
Творю чудеса• 14 августа 2023
Автор, покажите мне идеального человека? С безупречным прошлым…. Таких очень мало.
Вам нечего стыдиться, ничего такого страшного вы не сделали.
А прошлое на то и прошлое, что нет там вас уже.
Первое, что я бы вам посоветовала, не жить ради ребенка. Этого все равно не оценят, а для них есть повод вас клевать.
Начинайте с 0

Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляБавовнятко
о, порадниці розгулялися. вже автора дома не кормили . баби, ви що, бухаєте?
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Вы надеюсь в курсе что РПП идет из семьи.
Кто то из вас же ее гнобил за вес или унижал.
Почитайте про причины булимии или анорексии для начала.
Далеко не всегда из семьи.
У племягницы началось из-за того, что парень толстой обозвал. Весила 45 кг при росте 165. Просто форма лица круглая. Родители даже не знали долго о булимии.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Ребенка обратно не запихнешь. Он есть и связывает их с ней.
та так, то ж так зручно прикриватись дитиною і маніпулювати нею))) Тільки чогось, як мамка знайде іншого, то відразу ’связь’ зникає
Не любовница• 14 августа 2023
Як вмів,так і рятував.
Невідомо,як ви би лікували чоловіка після місяців домашніх мук з роботою,доглядом за дитиною і переживанням за вас.
На той час в нього був такий розум.
Простіть його .
Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Автор писала про голодування? Не давали їсти? У автора були виплати на дитину, поїхати в магазин з коляскою і купити продуктів проблема?
Чи вона не мала сил готувати бо депресія? То цей стан лікує лікар.
Писала. І в дурку він їжу і гроші теж не приносив.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Не фантазируйте.
В мене взагалі враження, що то автор з клона пише. Можливо і праві дівчата, що кажуть ’пише троль’
Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
в мене ок? А у тих, хто видає свої домисли за чужі ’обвінєнія’, і у автора явно не ок.
Добре, розжую для тих, в кого з головою не ок: автор хай в першу чергу ставить претензії своїм батькам, перш ніж виставляти іншим
Вас явно треба було в дурку замість автора.
Якщо родичам авторки байдуже на неї, це не її провина.
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Бо дурний
Ну, умный бы такого не вытворял

Гравіцапа• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Всё может быть. Или просто люди никогда с таким не сталкивались.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Удалено администрацией...
вас і приватний не вилікував?
Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Еще раз. Без серьёзных усилий и больших финансовых вливаний никого без согласия ’поместить’ невозможно.

У нас в подъезде одно время жила девушка с шизофренией. То, приходила, то уходила. Некоторые соседи пытались помогать. Я лично ходила к её матери. Мать говорит, она от лечения отказывается. Девушка при мне орала на мать, она не считает себя больной. Принудительно её не увезут.
Не представляю, как действовать правильно в таких ситуациях. Это горе для всех. Но не нужно сразу осуждать родственников.
А я знаю 4 случая только из новостей как такие ’заботливые’ сестры отцы запихивали насильно родственников в дурку чтоб отнять жилье. Это криминал, но тем не менее некоторые практикуют.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
то ви з власного досвіду про дурку? Співчуваю)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-80177871
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Но это не тот случай.
Муж автора постоянно занимался ребёнком, пока автор была совершенно не в себе. По её же собственным словам.
В тексте написано, помогал с ребенком, а не постоянно занимался, пока автор была прямо вот совершенно не в себе
Червона ікорка• 14 августа 2023
В мене дуже схожа ситуація, але ще й без грошей, на вашому місці я б дуже раділа роботі, все інше можна пережити з грошима
Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
депрессія не лікується ’ласкавим словом’
Помещением в дурку она тоже не ликуется.
Лекарства и психотерапевт, серотонин.
Но не гнобление и дурка без еды и денег.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ну, умный бы такого не вытворял
Правильно, розумний би забрав дитину і пішов. жив би собі спокійно, поки автор тарганів своїх виплікує
Гравіцапа• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ужас в том, что так и есть.
Муркошечка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
страдаліци пишуть)))) їдучи на чужому горбу)))
Не страдалицы. У меня бы этот муж со свекрухой шуршали кабанчиками по дому и рот не открывали.
Автор скромная и запуганная. Может в семье с детства такое же было.

Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Ужас в том, что так и есть.
та досить почитати попердню тему автора і тут, що вона пише.... щиро сумніваюсь, що у неї діагноз депресія
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Каким образом он бы забрал ребенка?
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
ключове ’би’)))) нагадало знамените ’ну ми їм і дали, ми би їм ще дали, якби вони нас догнали’)))
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Каким образом он бы забрал ребенка?
звичайним, як один із батьків, котрий в стані забепечити дитині нормальні умови життя
Барвіночка• 14 августа 2023
Как раз сегодня прочитала фразу: кто стоит лицом к прошлому, стоит спиной к будущему. Перед вами извинились, это очень важный факт. У вас всё наладилось. Вы не живете теперешней жизнью. Вы сидите в прошлом. Зачем? Поймите, что все совершают ошибки. Но не все могут их признать. Ваш муж признал. Услышьте его. Счастья и здоровья!
Me-4acd• 14 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Не фантазируйте.
Не несите чушь. При устройстве в банк, освиту или международные организации о вас шерстят инфу вплоть до возможного криминального или психиатрического прошлого не самых близких родственников. Не говоря о вашем собственном.
Виниловая пластинка• 14 августа 2023
боже смешались в кучу конилюди
за что вам стыдно? если у вас реально была депрессия то это точем вв не управляете, это нарушение химроцессов в головном мозге
ииз описанного вами вам просто было опасно находиться дома
дальше - не никакой разницы где вас лечили, больница не имеет права распространять об этом информацию
подобные проблемы возникают у 10-30 процентов взрослого населения, в этом нет ничего стыдного
любую болезн нужно лечить
и я могу понять вашего мужа - если вы были в тяжелом сосоютоянии и еще и не соглашались идти к врачу а рядом люребенок то муж очно был в стрессе и не знал что делать
Не любовница• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Автор не пишите этой Natalyfoxyn natalygo
Это маньяк разводчик. Он в каждой теме пишет женщинам: напиши мне в личку. Только раньше он был мужским профилем и предлагал массаж за деньги интимный.
Мені теж дуже підозрілі ці запросини в кожній темі
Гравіцапа• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
После того, что я видела и пережила, я говорила со своим мужем, если со мной такое случится, мы же родственницы, вдруг это генетика, чтобы сразу ложил меня в больницу и изолировал от детей.
Дети не должны быть свидетелями психических заболеваний. Я взрослая и то такую травму получила.
Yagusya• 14 августа 2023
Сходіть до психолога, раз ви не можете пробачити і відпустити ситуацію. Чоловіки не настільки обізнані в медичних питаннях, можливо хтось підсказав, що так буде краще і вам допоможуть. Всі образи дуже шкодять вашому здоров´ю. Якби він вас не кохав, то розвівся б одразу.
автор Щедрик • 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ви подякуйте чоловіку, що запхав Вас туди, завдяки чому Ви тут пишете. а приватний чим відрізняється від державного? Картотека єдина. ви би знову звернулись до лікаря, замість продовжувати шукати винного 5 років. А головне, в чому винного? Що не плюнув, не забрав дитину і не пішов?
Яка ж ви безсовісна людина