Щедрик• 14 августа 2023

Дівчатка, допоможіть порадою, я просто вбита морально

Ще 5 років тому у мене була страшенна депресія. Я ніяк не могла з неї вибратися, мене колотило день і ніч, була рвота від нервів, я майже не спала. Стан просто жахливий і це при тому, що я по життю завжди була дуже позитивною людиною. Але в той час мене наче паралізувало. Я не могла навіть в магазин сходити, суп зварити і т.п. Прості звичні речі були для мене надзвичайно тяжкими. До всього цього додало проблем те, що в мене була маленька дитина. Чоловік бачив, як мені погано, допомагав з дитиною. Але в сусідньому під´їзді жила свекруха, вона кожного дня ходила до нас і кожного дня капала моєму чоловікові яка я погана жінка і мати. (Але це не так!). Вона почала налаштовувати дитину проти мене, завжди розхвалювала тільки чоловіка, дійшло до того, що дитина почала мене бити. Для мене це був учерговий удар в серце. А свекруха говорила-ти що ображаєшся, це ж дитина. Чоловік весь час слухав свекруху, бо бачив, що з мене "взяти нічого". Я проживала в чужому для мене місті, у мене там не було знайомиз і грошей теж (була в декретній відпустці). Чоловік уламав мене на консультацію з психіатром. Я була категорично проти спочатку, але все ж погодилась. Але це виявилась не консультація. Він мене змусив лягти в лікарню і прокаратися тиждень. Там мене звісно ж зареєстрували(((. Чоловік мене зоставив иам, і коли я сказала, що мені потрібні гроші на ліки і їжу- сказав у мене всього 300 грн. І прїхав. Я попросила маму перерахувати гроші мені на карту. Після
цього і до теперішнього часу я не можу простити чоловіка. Він не потурбувався про те, щоб знайти приватного психіатра, щоб проконсультуватися таємно. Він мене поклав у державну лікарню. Коли тиждень я там була він жодного разу не подзвонив((
Я тоді не могла від нього піти, бо була в жахливому стані. Лікарня мені не допомогла, а стан був ще більше подавлений через вчинок чоловіка. Я мала дитину і боялася, що якщо надумаю розлучатися, то чоловік всім розкаже,де я лікувалася.
Зараз пройшло вже 5 років. Я знайшла роботу, почала гарно заробляти. Чоловіка хоч до рани прикладай, і слова всупереч мені ніколи не каже, тільки хвалить. Але я розумію що не можу жити з ним разом. Він багато раз вибачався, казав, що в нього тоді теж був стрес і він не знав як поступити правильно. Але для мене він назавжди залишиться зрадником. Знаю, що роблю не правильно, але терплю заради дочки. Вона його обожнює і він її теж. Я не можу з ним спати як раніше. Раніше то було по любові, а зараз це для мене насилля. Хоча він мене не змушує. Я уе роблю суто для свого здоров´я. Але ж як тяжко це все. Не таке життя я собі уявляла. До сих пір протягом 5 років у мене страшенний камінь на серці, серце часто болить, безсонниця. Мені соромно, що я колись довела себе до такого стану, соромно, що чоловік може багатьом розповісти про моє минуле. Свекруха вже багатьом родичам розпатякала. Вибалакалась Вам, аж легше стало, бо нікому не можу про це розповісти.
Мені соромно перед моїми батьками, вони тоді дуже хвилювались за мене, переживали, плакали. Я до сих пір виню себе, що забрала в них частину здоров´я((
Загалом, минуле мене не відпускає. Тому не можу зараз нормально жити( І втрачаю чарівні моменти свого молодого життя.
Дуже потрібна Ваша порада, як це все відпустити
Чесно брешу• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
А я знаю 4 случая только из новостей как такие ’заботливые’ сестры отцы запихивали насильно родственников в дурку чтоб отнять жилье. Это криминал, но тем не менее некоторые практикуют.
да мы уже поняли что у вас это больная тема, но не надо свой опыт ко всем ситуациям применять. В большинстве случаев родственники как раз ничего не могут предпринять, потому что закон защищает больше психически больных, чем их родственников

автор Щедрик • 14 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Я помню тему, там тоже о своём рассказывала, там автор бежала по улице, схватив ребенка, прохожие вызвали скорую.
Я ще раз повторюю це не моя тема була
Yagusya• 14 августа 2023
У меня невестка ушла из жизни( суицид), ходила по частным психологам, невропатологам. С нее 2 года деньги тянули, муж все оплачивал, а потом кризис.... и все. Вам помогли, вы живы и здоровы. У ребенка есть мать, а вы должны быть благодарны, что вас пробовали вытянуть, а не пошли на поводу у ваших желаний и капризов и не довели до греха. Цените то что есть .... Сходите лучше к психиатру, пусть вас посмотрят и оценят ваше состояние. может нужна медикаментозная поддержка.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Яка ж ви безсовісна людина
безсовісна і егоїстична тут лишень ви, і ті, хто вам ’підспівує’. Ви 5 років тероризуєте сім’ю, корчите із себе страдаліцу і лелієте власних тарганів, бо надто багато вільного часу маєте. Шкода лиш тих, хто чисто по-людськи терпить ваші ’коні’
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Я ще раз повторюю це не моя тема була
ваша, ваша, не віднікуйтесь. Один в один були там заламування рук про ’безсовісних’ родичів і як вони ’намовляли дитину’
Крим мій• 14 августа 2023
Не до нас із цим усім... Не до нас. Зараз - безліч ліній безоплатної психологічної допомоги. Починайте з них, щоб ваш клубок травм і образ розплутати.
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляYagusya
Зараз автор і Вас обізве безсовісною
Чесно брешу• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Помещением в дурку она тоже не ликуется.
Лекарства и психотерапевт, серотонин.
Но не гнобление и дурка без еды и денег.
вы психотерапевт, психиатр? Знаете в каком она была состоянии при госпитализации? Ваша писанина может нанести вред автору. И использование слова ’дурка’ в каждом вашем сообщении это гнобление всех пациентов, которые там побывали
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
звичайним, як один із батьків, котрий в стані забепечити дитині нормальні умови життя
Покажите закон, по которому так просто детей отбирают

Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Сімейний кодекс читайте, там все написано. Дякувати Богу, суди у нас вже почали відходити від практики, що рішення приймались лиш на користь того з батьків, у кого пісєчка, не враховуючи реальні інтереси дитини
thumbelina_la• 14 августа 2023
Може знову до професіонала звернутися?
Жертва є жертва. Ви так захопилися описувати свої біди одну за другою і які всі були жахливі і байдужі..
Треба виходити з цієї ролі..
І з ролі НЕ жертви приймати рішення як бути з вашим шлюбом.
Може виявитися, що чоловік не такий і поганий, просто реально сам переживав стресс, а ви згустили фарби
Він вас не покинув, іншу не знайшов, хтось би послухав мамцю і сказав «от гроші, але нам не по дорозі»
Навіть тут багато людей пише що якщо у чоловіка якісь розлади, то треба тікати))
Я не виправдовую, просто ваша писанина написана суб‘єктивно із жалю до себе.

А те що хтось дізнається має хвилювати вас менше всього. Наведіть порядок в голові, і вам буде байдуже)
Успіхів 💜
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Я его читала, в отличие от вас
маминаБубочка• 14 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
Автор, ну вам стало ж краще після того лікування? Мене мій бісить іноді коли ниє шо в нього якась депресія, а якби ще й як ви лежав пластом місяцями, то теж би в дурку захурчав.Подивіться зі сторони на ту ситуацію, мала дитина, ви невміносіна ...
Та уявляю, маленька дитина - а мама лежить весь час, і сил на дитину немає. Свекрусі треба дякувати за допомогу, дитина була в небезпеці
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я его читала, в отличие от вас
воно і видно, як ’читали’))))
Багиня• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
І чого він гімнюк? Чоловік рятував дружину. Не так, як вона хотіла? Так вона ніяк не хотіла 🤷
Не провідав! Не дав грошей на ліки та їжу! Звісно, гімнюк. Це називається не підтримати в найскладніший момент. Навіщо такий партнер потрібен?
Гравіцапа• 14 августа 2023
Ответ дляYagusya
Для такого мышления человек должен быть здоров. Мы тоже так говорили. Ты молодая женщина, у тебя всё есть, все тебя любят, радуйся итд. Но в этом состоянии человек не может это чувствовать.
Покращена• 14 августа 2023
Ответ дляthumbelina_la
Може знову до професіонала звернутися?
Треба виходити з цієї ролі..

Успіхів 💜
Золотые слова, жаль автор не услышит
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
воно і видно, як ’читали’))))
Видно, как вы конкретный закон показали
Пусин Кукин• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Видно, как вы конкретный закон показали
’конкретний закон’ хоч би вже не позорились

Зубная фея• 14 августа 2023
Для початку - депрессія то не соромно. Лікуватись від депрессії то не соромно. Розлучення то не соромно. Сказати мамо чоловіка при родичах, мамо вам не соромно - ви затравили мене до депресії, нптравили на мене власнумдитину. Ви для мнне чужа людина і вас не буде в моєму житті ніколи - то не соромно. Перед батьками ви маєте відчувати вдячність за підтримку, а не сором. Бо хвороба то не сором. З дитиною починайте розмови, що для щастя батьки не обов´ язково повинні жити разом. Свекруню я б на поріг не пускала, прямо з виписки. Разом з її довгим язиком в родичами.
Зубная фея• 14 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Я це практикую), але весь час переключатись не виходить. Все одно інколи думки про минуле нагрібають(
Бо є речі, які не можна простити.
ГугелП@лАмался• 14 августа 2023
Автор, я вас сочувствую, но жить с человеком у которого не лады с головой это ад. Моя мама такая, я её лечила уже ни раз, и мужу вы должны сказать спасибо, ибо вас могло бы перемкнуть и сделали что-то с ребёнком. По вашему тексту не видно выздоровления, если вы так круто зарабатываете, то идите сейчас к частному психиатру за АД и идите к психологу, чтоб отпустить а-ля предательство мужа, хочется его версию услышать, ибо возможно не было выхода, и да в гос клинике пока первые дни капают никого не пускают, а про суп смешно, я на сохранении сама лежала в чужом городе и был суп тот, норм жить можно и в детских больницах такая еда, с голоду умереть не дадут.
Зубная фея• 14 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
От ви кажете що лікарня не допомогла - але ж вам зараз краще.
Значить допомогла.
Та й дивно, чоловік поклав в лікарню, нічого не заплативши - ну дивно це все.
Цікаво було б послухати його версію.
Версію чого? Жінці гроші на лікування організували її баттки. Його версія - я їй нічого не винен, чи у нас бесплатна медицина? Яка з них адекватна?
Зубная фея• 14 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А це рятування? Викинути в лікарню без грршей і не дзвонити? Ви так робите чи з вами так роблять?
Багиня• 14 августа 2023
Автор, стыдиться Вам абсолютно нечего.
Чувство вины надо проработать с психологом и избавиться от него.
Свекрови отомстить, с холодной холовой и все хорошо обдумав. Ничто так не приводит к душевному равновесию, как хорошая и эффективная месть. Прощать манипулирование ребенком не надо.
Что делать с мужем, решать только Вам. Многие говорят ’не простила бы’, но по факту прощают и не такое. Это не исключено, что он тоже был немного не в адеквате в тот момент. Если же это внутрення суть человека, и он совершенно не раскаивается и не видит проблемы, тогда это совсем другой вопрос.
Что касается государственной клиники, регистрации в ней и т.д - это не должно Вас волновать абсолютно. У вас там что, диагноз условно ’сумасшествие’? Нет, наверняка там какое-нибудь депрессивное расстройство.
Плевать на родственников. Если осуждают за обращение за медицинской помощью - это тупые скоты, с которыми Вам воообще не надо общаться.
Усміхайлик• 14 августа 2023
Автор, ви ж сама пишите, була в жахливому стані, весь час колотило, не спала вночі і т.д. Чоловік поклав вас в лікарню, а ви хотіли так і надалі жити і не лікуватися? І скільки б ви протянули так? Ви і зараз не хочете лікуватися, я так розумію.
сама себе прекрасная• 14 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Насилие я помощью не считаю, может, для вас это норма
Заметьте, что автор на тот момент уже агрессивничала к собственному ребенку.
Мир Мир Мир!• 14 августа 2023
Ответ дляМуркошечка
Автор не пишите этой Natalyfoxyn natalygo
Это маньяк разводчик. Он в каждой теме пишет женщинам: напиши мне в личку. Только раньше он был мужским профилем и предлагал массаж за деньги интимный.
Жесть, серьезно?
Недавно эта Наталья писала что она гениаколог
Писала в теме девушке что не может забеременеть завуалированные гадости
Xвостокрутелка• 14 августа 2023
Надо всё отпустить, и начать новую жизнь, а не просырать её дальше, у меня тоже подобная ситуация была, тоже чуть на дурку не попала, ну и что? С каждым может быть и ничего страшного я в этом не вижу, и есть трое знакомых, которые тоже лежали в психбольнице, и сейчас нормально живут и работают, и никто себя не грызёт, даже наркоманы иногда начинают новую жизнь, а Вы зациклились
Светка-пипетка• 14 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Где вы это увидели?