МинерАлочка• 14 августа 2023
кохання чи секс
Є чоловік і жінка.
Він був у справах, і, вирішив приїхати 300км сюди, 300км назад, щоб побути 3 години)), і годинку поспати.
Чоловік може зробити такий вчинок тільки заради сексу. Чи може ще є і почуття?))
Підмітайло• 14 августа 2023
Я думаю что чувства есть однозначно. Ведь он мог бы и по месту найти секс а не ехать бог знает куда что бы им заняться.
МинерАлочка
• 14 августа 2023
Ответ дляПідмітайло
і я хочу так думати, але, але... є сумніви
Боневтікла• 14 августа 2023
ви про це не думайте,в них почуття також через секс виходять. якщо стільки їхав, теж як говорять потратився й на секс- й на дорогу, свій час
ОбережнаЯ• 14 августа 2023
Если бы так любил, вы бы уже вместе жили. А то так, потешить себя. Вы ж даёте, почему бы не воспользоваться.
Підмітайло• 14 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Какие сомнения? В его поведении или отношении к вам?
Боневтікла• 14 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
живіть й не думайте як його охумутати, якщо секс подобається з ним-продовжуйте, а час все розтавить на свої місця, ви самі це відчуєте
Боневтікла• 14 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
а любовь просто так не рождается чтобы она появилась нужно время, и у мужчин она рождается и через секс в том числе