Я Вас не боюся• 14 августа 2023
Власна кондитерська "Сільпо"
що любите з їх продукції?
Творог для розжига• 14 августа 2023
Зефір! Найкращий. Не гірший за той, що в спеціалізованих кондитерських та дорожчий.
Я Вас не боюся
• 14 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
классний!
особливо зі смородиною
Викупана• 14 августа 2023
Дуже люблю випічку сільпо, рибу сільпо. Сам магазин поважаю за те, що вони мають для відвідувачів туалет( вибачте)
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 августа 2023
Уже, нет, очень испортились, цены подняли , а качество стало жуть
Крошечка-хаврошечка• 14 августа 2023
Ответ дляВикупана
В новусе тоже есть туалет
Принцепесочка• 14 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
Зефір класний
І я люблю їх труфельний торт
Принцепесочка• 14 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Там все смачне.
Торти досить достойні геть усі з Сільпо і за адекватними цінами,бо в Вацаку те саме,по цінах,та їсти ту пластмасу неможливо
Гидроусилитель руля• 14 августа 2023
Люблю в Свльпо віденський пиріг з вишнями і булочку з яблуками і карамеллю.
БезПаспортаНеПродаю• 14 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Чотири зустрічі
Нямка, самый вкусный шоколадный у них. моцарт как замазка, спартак так сеье
Все буде• 14 августа 2023
Крафтовий іхній хліб, медовик з чорносливом, чотири зустрічі, три шоколади, червону доріжку, творожні кекси, макаруни, цукерки, печиво з кунжутом
Викупана• 14 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В новусе тоже есть туалет
Тоді і Новус молодець, але в нашому місті немає Новуса.
хутряна володарка• 14 августа 2023
Ответ дляВикупана
В усіх магазинах є туалет. В атб наприклад буваю регулярно)
Форс мажор• 14 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
хм... а у нас в округе нет ни в одном атб (3 штуки), ни в одном сильпо (4 штуки).
хутряна володарка• 14 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
А ви питайте у персонала, вони відводять як треба. Жодних дорікань не чула
Сердючка• 14 августа 2023
Люблю звичайне совдепівське ’Лимонне’ тістечко. Бо його більше фіг де купиш. А з нормального асортименту - Моцарт, Захер, зефір смородиновий і манго, і матча ще нічого. І еклери з начинкою з мангового крему.
Мальовнича даль• 14 августа 2023
Ответ дляСердючка
А что за лимонное пирожное? Опишите, пожалуйста, как оно выглядит?