Голубая фишка• 14 августа 2023

Порадьте щось романтичне подивитись

Може бути серіал. Щоб ненапряжный, без соплів і страждань, якщо з гумором, то взагалі супер. Хочу бездумно відпочити
Мао_Мяо• 14 августа 2023
фильм здесь советовали Любовник Леди Чаттерлей
очень понравился!

Автопортрет нурофена• 14 августа 2023
Только что наткнулась на фильм ’украденное свидание’
Посмотрела на одном дыхании-легкая романтическая комедия с юмором.
Очень понравилась отвлечься.
Бжоли-бандерівці• 14 августа 2023
Дивилася на днях міні-серіал (8 серій). В повному захваті. Але 7 з 8 серій плакала. Якщо буде настрій таке подивитися, то дуже раджу. «З нуля» називається. Про художницю, яка в Італію навчатися поїхала
Любительница• 14 августа 2023
Переконання 2022
З Дакотою Джонсон
Б´ю байдики• 14 августа 2023
Краплі Бога (серіал, 2023)
Примарочка• 14 августа 2023
Три метра над уровнем неба
автор Голубая фишка • 14 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Краплі Бога (серіал, 2023)
Бачила. Сподобався, але то не те, що зараз шукаю. Сама можу порекомендувати його тим, хто шукає щось неквапливе, трохи екзотичне и незвичайне. Як людина, що завжди вважала тих дегустаторів несповна клепки, на диво захопилась
автор Голубая фишка • 14 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Три метра над уровнем неба
Цей теж колись бачила
Мульйонерша• 14 августа 2023
Миксология

Золото Партии• 14 августа 2023
Зелёный Слоник
булоТАЙминуло• 14 августа 2023
С любовью, Рози
Моя вина
Из моего окна