Морковку дай• 14 августа 2023

Від лімфоміозоту можуть збільшитися лімфовузли?

Під пахвою збільшилося 3 лімфовузла, перед цим 2 тижні давала дитині лімфоміозот.
SectetlyYours• 14 августа 2023
Он не работает
SectetlyYours• 14 августа 2023
Это гомеопатия
Жинси на дитину• 14 августа 2023
В нас було таке два рази, лікарі не зв´язали правда це з лімфоміазотом, сказали від простуди. Але більше його не давала і після того при орз під рукою більше нн збільшуіалися.
автор Морковку дай • 14 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
А після відміни лімфоміозоту через скільки вони зменшилися?
Жинси на дитину• 14 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Я вже не памєятаю, але лімфоузли плвільно зменшуються, можуть і півроку. Але я здавала кров і узі робила, була спокійна, тому й не помітила коли вони зменшились,
автор Морковку дай • 14 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Ми теж кров здавали і узі зробили. Але все одно турбуюсь.
из желе я• 14 августа 2023
Обычно наоборот, назначают при увеличенных и он способствует нормализации
Жинси на дитину• 14 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Чому турбуєтесь? погані лу кров покаже, ну і узі звісно. Тож спіть спокійно ;) це ж діти, всі хворіють.
автор Морковку дай • 14 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую
Ms. Любмая жена• 14 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
гомеопаты говорят при применении гомеопатии.. если ухудшение, то прекратить прием на время , пока все симптомы уйдут и начать в гораздо меньшей дозе.
Мальчижка• 14 августа 2023
Не вірила в цю гомеопатію,але в мене була ангіна яку завертало 3 рази,потім боліло дико горло,виявилось лімфовузол,пропила і на 3 день перестало боліти,хоча до того й нурофен не помагав,я особо несамонавіювалась що він поможе,бо пропила 3 різних антибіотика,але це факт.
автор Морковку дай • 14 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Головне, щоб симпоми пройшли. Продовжувати вже не хочеться.
66сезон666серия• 14 августа 2023
Ні, він навпаки направлений на лімфу. Моїм дітям добре працює при збільшених аденоїдах. Раз в пів року давала по назначенню лікаря.
Алина-1240• 15 августа 2023
Нет,не могут.у хейль неплохие препараты,но это не гомеопатия,а довольно таки химозинка)
Млинці зі смайликом• 15 августа 2023
Расшифруйте в Гугле состав лимфомиозота и подумайте стоит ли такое давать ребенку или нет.