Идеальная оптимистка• 15 августа 2023

Польський Назонекс, написано використати 2 місяці після відкриття

Ось такигмаю назонекс, купувала в Польщі. Чомусь написано, що використати протягом 2 місяців після відкриття. Дивилася інструкцію аналогічного, тільки в наших аптеках. Усе те саме, виробник, упаковка, геть усе. А в інструкції немає, що тільки 2 місяці після відкриття користуватися. Питання, чи можна цей польський використовувати( більше року в мене лежить вже), чи краще новий купити?
Пффф 100%• 15 августа 2023
Я вам разрешаю, просто может нет смысла, это от аллергии

автор Идеальная оптимистка • 15 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
Лор виписав дитині від аденоїдів збільшених на фоні перенесеного ГРВІ
Мизимец• 15 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
Это стероидное, от отёков.
Мизимец• 15 августа 2023
Автор, а в цене он как выходит по сравнению с нашим не помните? Помню в Украине это был дороговастенький препарат
Мизимец• 15 августа 2023
По теме: я лично у себя регулярно мониторю в аптеке сроки и такое выбрасываю. Так что не знаю...
Кручу хвости• 15 августа 2023
На нашем тоже такое написано. Но он сильно дорогой, чтоб выкидывать, поэтому я продолжаю использовать. Работает.
Ответ дляМизимец
Термін придатності до 2024 року. Але написано, що після відкриття користуватися тільки 2 місяці
Ответ дляКручу хвости
У вас теж імпортний?
Кручу хвости• 15 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
У вас теж імпортний?
Нет, я в Украине. В бумажной инструкции тоже есть такая приписка, сколько хранить открытый.

Д.Леся• 15 августа 2023
Нам лор також не рекомендував користатися тим, який був вже відкритий більше 2-3 місяців. Навіть з наших аптек. Така особливість препарата.
Новий пепед використанням необхідно струснути і перших 2-3 пшики просто у повітря
Ответ дляКручу хвости
Це я дивилася на сайті інструкцію
ВсеЧетко• 15 августа 2023
Так обычно его и хватает на один курс. Как у вас так долго заволялся. Там же кол-во доз рассчитано
Козяка-маляка• 15 августа 2023
Я алергік, Назонексом користуюсь більше 10 років 3-4 місяці в сезон цвітіння.
Автор, я не звертаю уваги на цю приписку, препарат ефективний, навіть якщо пролежав рік після першого використання.
Ответ дляКручу хвости
Купила український, немає такого напису.
Кручу хвости• 15 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Точно о такая же баночка, на ней не написано, но к ней же есть бумажная инструкция, и там написано точно.
Ответ дляКручу хвости
Немає нічого) може рецептура змінилася
Кручу хвости• 15 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Немає нічого) може рецептура змінилася
В том месте, где про калибровку пишется по - моему.