Бідося• 15 августа 2023
Чи зможе жити звичайним життям після всього - вплив обставин на судьбу людини
Є в мене один знйомий, якому війна перепахала життя (
В юності женився, народили дитину, але дружина хтіла більш доросллого та відповідльного ставлення, а він був ще дурним хлопчіськом, судячи з усього.
Поки оговтався після розлучення, те-се, почалося в Криму та на Донбасі АТО.
Прийшла повістка, пішов служити. Захопився, став виконувати ризикові операції. В 2017 потрапив в полон, був засуджений. Майже 3 роки пекла. Обміняли на початку 2020, поки те се, підлікувався, оговтався... В дитини новий батько, він нього лише хіба "купи айфон". Мріяв почати все з початку, про сім´ю та сина. Жінки були різні, але стосунків якось не вийшло. Почав робити ремонт в квартирі, параленьно будував плани. Почалося вторгення - знов став до лав захисників.
Я дуже спілкуюсь з ним, але відчуваю якось ніяково себе, знаючи біографію. Не скажу, що він прямо до мене залицяється, але ось якось так вийшло що спілкуватись приємно, прив´язалась. Він імпульсивний, хоча й дуже добрий по суті. Якщо чесно, не можу до кінця пояснити своє до нього ставлення. Він дуже сильний, викликає велику повагу і при цьому, як хлопчисько мале... Боюся його образити зайвий раз.
Як думаєте, після того всього, він зможе жити нормальним звичайним життям?
Пускаю бісики• 15 августа 2023
Сможет. Муж моей сестры афганец, жизнь его так кидала, тяжёлое ранение. Первая жена ушла. Уже 20 лет женат на мой сестре, любовь-любовь, дети его сына от первого брака сестру мою обожают, а их дети называют её бабушкой.
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
В чому проявляється його хлопчисько?
Ну такий безпосередній, несерйозний, жартики такі, інколи, як дитячі )) Забувається про вік.
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Що з алкоголем в нього?
Взагалі не вживає, хоч і казав, що пиво інколи може випити, але не бачила.
Не люблю натовп• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
А вам поважного павича подавай? Щоб пишався та роздувався? Якщо вас бентежить його вдача зараз, то далі буде ще гірше. І його життєвий шлях взагалі ні до чого.
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
До чого тут це
Навпаки, це добре, що людина легка, після всього я не знаю як йому це вдається.
Не люблю натовп• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
До чого тут це
То ви хвастаєтеся чи скаржитеся? З допису незрозуміло)
Хочу на Балі• 15 августа 2023
Якщо чоловік народився таким, то він можливо й не зміниться, хоча все залежить від багатьох факторів, іноді навіть стресові ситуації впливають на поведінку людини в майбутньому.
Міняйловна• 15 августа 2023
А собственно, что ВЫ хотите от мужчин и этого товарища в целом? Потому что его прошлое (при чем какой то нереальной драмы на фоне происходящего я не увидела) - это его прошлое, вам, как таковой потенциальнлй невесте лучше думать о будущем. А в остальном, опять же, не понимая, что вы собой представляете сложно что то коментировать.
Кукарикуууууу• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
До чого тут це
Это то и легко, шуточки, смехуечки, а вот быть заботливым, ответственным и тд, не каждый может. Все остальное розовые сопли.
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Важко сформулювати плани на майбутнє.
Товарища цього спочатку думала збавити заради підняття власної самооцінки після розлучення
Потім стало ніяково якось, я дізналась про біографію (не від нього) і досі так, не знаю що з їм робити вже.
Тётя Хрюша• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
Важко сформулювати плани на майбутнє.
Товариша звабити і не дати 😁
А цей якщо подобається то далі спілкуватись.
Natalia505• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
Важко сформулювати плани на майбутнє.
А що з його біографією? Я не бачу нічого критичного. Після всього пережитого зберігає почуття гумору, це чудово. Хлопчиськи всі чоловіки, ми всі родом з дитинства.
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Ну, була ідея агресивно затягнути його в ліжко, а потім піти кожен своїм шляхом...
Але як дізналась, подумала, що не знаю як в нього зі здоров´ям, по-перше, по-друге, подумала, що якось негарно так використати буде, бо він не схожий на людину, що дуже легко ставиться до випадкових зв´язків. Стало незручно, раптом, зроблю боляче, ненароком, якщо в нього проблеми якись з цим, або якщо просто затягну в ліжко без продовження.
От так і спілкуємось, зараз, правда, на відстані ))
Молчалка• 15 августа 2023
Автор, сколько вам лет? 18?
Ой, есть у меня знакомый. В юности девочке ребенка забахал, пока она была беременная гулял до поздна, когда ребенок появился, по дому ничего делать не хотел. Нормальные отцы семью обеспечивают, жене с ребенком помогают чтобы жена отдохнула хоть час в день, ей же в декрете приходится обслуживать ребенка 24/7. Он же по дому даже себя не хотел обслуживать (даже носки себе постирать или хотя бы через день ужин готовить, продукты приносить) - всё делала его жена. В конце концов, ей надоел этот лентяй и она его выгнала.
Вообще в декрете у женщины никаких пособий на себя нет, только на ребёнка 860 грн, возможности работать дистанционно появились после начала войны. Раньше некоторые тоже в декрете работали, но сейчас легче устроиться имея ребенка. Но 99 процентов декретчиц не работают потому что на это банально нет времени.
Это нужно мужчине уж очень постараться, чтобы женщине одной с ребенком сидеть на такие копейки было лучше, чем жить в семье с мужчиной. Чтобы жена выгнала, это мужчине надо или каждый вечер идти после работы кушать в кафе, а жене и своему ребёнку вообще денег не давать, или надо пить или курить в квартире, или вообще себя не обслуживать (ни тарелки за собой не помыть, ни трусы свои не постирать) как мой знакомый, или ребенка бить, иначе жена без денег будет терпеть . Ко мне мой знакомый тоже подкатывал, но мне лайно не надо. И вообще изначально если он не хотел семьи, растить ребенка, то зачем было его делать? О контрацепции ещё в школе рассказывают.
Автор, а вот у ребенка вашего знакомого есть отчим. Замечательно! А по решению суда о разводе у вашего знакомого есть разрешение видеть ребенка (если, конечно, не было алгоколизма или насилия с его стороны, когда судья лишает родительских прав). Как часто ваш знакомый видится с ребенком? Он знакомый берёт ребенка каждое воскресенье?
Ваш знакомый жалуется что ребенку от него нужны только Айфоны? А он учит ребенка азам разбираться в технике? А он прививает ребенку любовь к активному отдыху, куда-то возит ребенка каждые выходные? Или если погода не радует, водит ребенка в кино или театр или музей?
Он такой же родитель для ребенка как и мать ребенка, то пусть изменит своё поведение и своим примером воспитает личность какую хочет.
Это обязанность мужчины - либо одевать презерватив перед сексом, либо заботиться о cвоем потомстве. Вы ещё и сочувствуете ему что он в разводе
А вы его бывшей жене не сочувствуете что была замужем за отморозком?
ЯспАкойнаЯ• 15 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Автор, сколько вам лет? 18?
Золоті слова, автор ідеалізує його, а він інфантил
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Автор, сколько вам лет? 18?
Дитині моєго знайомого 20 років вже, він там з повчаннямми азів сто років не потрібний ))
В дитини була повна родина: мати, відчим, ще одна дитина там є, наче.
А він майже 9 років віддав країні, так сталося. Куди він мав брати дитину: на позиції чи у в´язницю донецьку?
Зараз вони майже не бачаться, як він їм не потрібний, так і вони йому (
Бідося
• 15 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я сама до ранніх шлюбів ставлюся не дуже, бо постраждала від цього: народили мене в 22 та 21 рік батьки та розбіглися остаточно в мої 6... Добре, що пощастило з відчимом - виховав, навчив всьому.
З батьком стосунки майже не підтримувала (тоді ще айфонів не було
)
А щодо цього чоловіка то вже це не зміниш, як таке було. Зворотнього шляху немає. Але й мене цей шлюб турбує менш, аніж роки в армії та в полоні.
ЯспАкойнаЯ• 15 августа 2023
Ответ дляБідося
)
А що такого страшного в армії? Ну полон це просто травма
Мамин тріль• 16 августа 2023
Він і до пережитого, судячи з Вашої розповіді, не вмів жити нормальним звичайним сімейним диттям. А пережитий досвід теж не сприяє формуванню таких навичок.