ЯсноВидящая• 15 августа 2023

В розмові сказав, оцініть

Була розмова про відносини його друзів і чоловік сказав: «коли чоловік закохується - він не дуже сприймає реальність і поводиться дивно». Не цитую, але зміст такий. Відчула якусь зневажливість до закоханих чоловіків з його слів. І одразу виникло питання, що тоді він і в мене не закоханий? Бо я і без цього відчуваю, що наче не горить мною, не бачу по поведінці і в очах якихось почуттів. Майже ніколи не каже компліментів, не каже про почуття свої. Ми 4 місяці разом. Я якось задумалась над цим, чи «мій» це чоловік, раз на початку у мене вже виникають такі питання. Що скажете?
Светка-пипетка• 15 августа 2023
Если вам этого не хватает, то не ваш. Бывают просто холодные люди
GaleTTa• 15 августа 2023
Мужчина который влюбляется делает поступки. А если он просто ведёт себя как полудурок, то он просто и есть полудурок
автор ЯсноВидящая • 15 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
А які вчинки?
Nelly-4875• 15 августа 2023
Скажу, что не встречаюсь с мужчинами, которые не горят мной. Я должна себя дарить мужику, который не особо в меня влюблен? Даже представить этого не могу. Такой мужик свалит при первой возможности, когда найдется та, на которую у него загорятся глаза.
Непереможна• 15 августа 2023
Автор, не важно что испытывает мужчина. Важно то,что вам уже не подходят ваши отношения.
GaleTTa• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А які вчинки?
Любые, вам во благо
Молчунья• 15 августа 2023
Колись почула таку фразу і тепер користуюсь: якщо сумніви є, то сумнівів немає. Тобто на початку все має бути ідеально, або не бути взагалі
Непереможна• 15 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Важны не просто поступки. А то ли это,что нужно конкретно автору
Куплю орехи• 15 августа 2023
Як він в сексі?
Сливочная пенка• 15 августа 2023
Сказал правду))) прости Господи, мой вёл себя, как полудурок))) но в хорошем смысле.
Гомосноб• 15 августа 2023
4 месяца всего? Да он к вам не привык! Всегда удивляли пары, которые через пару месяцев женятся. Я привыкала к мужу полгода минимум, а к ребёнку 2 месяца чувств не было, это ж новый человек!
автор ЯсноВидящая • 15 августа 2023
Ответ дляГомосноб
Ну, жінки можуть довго закохуватись, а чоловіки, я вважаю або за короткий проміжок да, або взагалі ні.
GaleTTa• 15 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Да в принципе. Но ещё важнее знает ли точно автор что ей нужно)
Гомосноб• 15 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
Мой тоже, как идиот вёл себя, бегал и прыгал, при чем мне говорили на работе(мы коллеги), что это он при тебе такой, с нами он другой. Потом через годик попустило его.
В этом году я в больнице лежала 2 недели, приехала домой, смотрю, снова идиотом стал))) пошли гулять так и друзья заметили)) хз что это его так торкнуло через годы жизни))
Электричка• 15 августа 2023
Ответ дляГомосноб
ми через 2,5 місяці поженились. все швидко закрутилось. батьки мого колишнього тиждень зустрічались, поженились, 3 дітей, жили дружньо і щасливо, поки мама не померла. мабуть це все індивідуально
Фляшунька• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Нет, там чуть в другом разница. Мужчина сразу понимает, привлекательна ли сексуально для него женщина. И потом уже возможны варианты - кто-то быстро, кому-то надо время, чтобы узнать, увидеть, начать открываться самому
Мию чакри щоденно• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А які вчинки?
Заботится о своей любимой женщине.
А ваш просто ищет причины и оправдвния, типа то дурня, а он не такой, как другие все.
Сливочная пенка• 15 августа 2023
Ответ дляГомосноб
Боялся потерять.. У нас тоже так было, когда мне вырезали аппендицит.
Скокмоно - стокнуно• 15 августа 2023
Он все правильно сказал.
Влюблённый мужчина как пьяный пилот самолёта
автор ЯсноВидящая • 15 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Заботится о своей любимой женщине.
А як піклується?
Ми бачимось в середньому два рази на тиждень, останнім часом менше, бо в нього то робота, то родичі. Зазвичай, він мене забирає, ми десь у будній день вечеряємо, в супермаркет, до нього, інтим і спати. Якщо залишаюсь на декілька днів, то готую я у нього дома, іноді кудись ходимо (кіно, кафе, театр) - він оплачує. Із подарунків - квіти 4 рази. Я навіть не знаю чи були вчинки чи ні, і що можна вважати вчинками?
Гомосноб• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Нравится и любит вещи разные)
Тішуся неперетішуся• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А як піклується?
Він ні разу не сказав, що бачить з вами майбутнє? Що ви та жінка, з якою він хоче одружитися і мати дітей? Схоже, що він просто проводить час до ’тієї самої’. Розумієте, у вас уже графік, як у сімейної пари. Але ж заміж він не кличе, хоче або ще потестити, або взагалі не бачить майбутнього. Якесь таке.
автор ЯсноВидящая • 15 августа 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ні, не каже.
Любовь Калистратовна• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А як піклується?
По опису, щось не дуже весело, а тільки 4 міс, зате ви вже готуєте. Прибирати і прати ще не почали?
Фиктивная• 15 августа 2023
Вам видніше,Найкраще в житті тільки себе любити.Ніколи не мала ніяких трагедій,я в себе одна.
автор ЯсноВидящая • 15 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Іноді допомагаю і прати, і прибратись 🥹
Непереможна• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А як піклується?
На этот вопрос вы должны сами себе ответить.то,что является поступком любви для одного,для второго может быть неважным, неприятным и даже недопустимым
Гомосноб• 15 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Ну я вас поздравляю, я через такой короткий срок замуж бы не выходила, зачем оно надо прям сразу
Электричка• 15 августа 2023
Ответ дляГомосноб
я теж не знаю. так вийшло. ми їхали в інше місто на пмж. вирішили в новому місті бути новою сім´єю
Любовь Калистратовна• 15 августа 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Іноді допомагаю і прати, і прибратись 🥹
Я бачу це так. Коли йому зручно він вас забирає, отримує секс і майже весь пакет послуг «жінка звичайна», крім виносу мізків і вимагання грошей.
Але я припускаю, що травмована подружнім життям, і своїми обовʼязками в ньому, і можу не дуже адекватно ставитись. Коли в мене будуть нові відносини, я принципово нічого робити не буду.