Репетиторша• 15 августа 2023
Подарок руководителю
Предложите, пожалуйста, идеи подарка от коллектива генеральному директору крупного предприятия
Наивная Хо• 15 августа 2023
Ну колектив зазвичай даре емоції.
А там вже дивитесь по інтересам.
Ми дарували футбольний м´яч з афтографами футболістів якогось клубу
А там вже дивитесь по інтересам.
празники не помню• 15 августа 2023
Смішне задумали, щоб не подарували- не підійде. Якось в одній невеликій фірмі колега розповідала, що на др генерального замовили квіти з бізнес букету, а він тільки скривився. Але він там сволота іще та була той керівник. Скільки ж людей буде Вашого вітати? Зберуть гроші з усіх роботяг? Бо ми на др простих тоді складалися по 30 грн, а для його величності по 100 грн сказали (щоб не впасти в грязь ’лицом’)..
Платье Длинное бальное• 15 августа 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви хоч самі усвідомлюєте на скільки не в тему ваш коментар?)
Плету корзинки• 15 августа 2023
Наші на ювілей дарували картину.
Але радилися з секретарем, людина дійсно таке любить.
На попередній ювілей дарували гойдалку (це не жарт - у неї приватний будинок, великий двір, тоді була мала дитина).
Гага Газу• 15 августа 2023
В ідеалі обирати такі штуки знаючи уподобання керівника, або хоча б бюджет. Бо наприклад глобус бар для неп´ющого буде таким собі подарунком, а наш шеф колись такому радів. Усілякі там подарункові набори шампурів, мисливські ножі чи там подарункові сертифікати в тир теж не для кожного. Хтось зрадіє іконі з янтарем, а хтось браслету з Азовсталі. Якщо супер універсально - сертифікат у гіфтмолл чудово підійде, але як я розумію, там людина небідна і подарунок швидше має бути представницьким.