Витворунка• 14 августа 2023
Дівчата, хто США, скільки тут прийнято дарувати на дитяче ДН?
Подарунок від дорослого.
Ми двоє, мама племінника чоловіка замовила торт в української дівчини через мене, торт і тарти вийдуть десь 160$, це нормальний подарунок від нас з чоловіком?
Колдунья-вещунья• 14 августа 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы какая-то нервная
Удалено администрацией...
Витворунка
• 14 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Удалено администрацией...
Ви приймаєте якісь ліки?
Чим вам заважає мій чоловік в Америці і по якому праву ви його обзиваєте?
Бесбардак• 14 августа 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Жіночко, ви там афроамериканцям, арабам теж так хамите? Чи лише співвітчизникам можна?
Неприємно читати таке відношення .
Витворунка
• 14 августа 2023
Ответ дляdaryl
Да. Я дарила заказанное детьми на 100$ примерно)
Дякую
Витворунка
• 14 августа 2023
Ответ дляБесбардак
Неприємно читати таке відношення .
Серйозно? А співвітчизників приємно читати?
Я відповідаю хамством на хамство не залежно від віри і кольору шкіри