Порадьте ручку, щоб легко писала.Робота пов´язана з писаниною, рука в кінці дня болить.
ArmUkraineNow• 15 августа 2023
а аврорі за 15 грн. там ще напис на ній ’’Все гине, слава не поляже’’.
сфотати не можу залишила на роботі.
english book• 15 августа 2023
Я купила різних, а потім обрала найзручнішу для мене, і купую тепер такі.
Мені подобається щоб писала тонко.
InnaInna1306• 15 августа 2023
Я люблю чтобы ручка писала прямо ОЧЕНЬ тонко, поэтому моя любовь axent kaprice. Они тонкие, как игла прямо и всегда хорошо пишут, но довольно светло
solodinka2007• 15 августа 2023
Оптіма, оіл про. масляна на ній резиночка. дуже класні .Optima Oil Pro