Кров з молоком• 15 августа 2023
Ви би поїхали на відпочинок за кордон із незнайомою людиною?!
На сайті "горячих путівок" є пропозиція закордонного відпочинку в Чорногорії за прийнятною ціною на 12 ночів. Мені 36, а другий клієнт чоловік 42. Не знаю, як він виїжджає, але цеж відпочинок, а не знайомство.
Просто красавица• 15 августа 2023
Раньше часто попадалась информация от таких мужчин про отдых и все время думала кто эти отважные искатели приключений и лёгкие женщины))))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 августа 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Так, поїхала б , ну а що? Що там може бути страшного
А раптом в нього до колін...
Пополняю_Карму• 15 августа 2023
Жить в одном номере, не пойму ? Или доедете вы туда вместе , а жить отдельно или как?
Просто красавица• 15 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А раптом в нього до колін...
Это тоже не самое страшное 🤦
СкумбріяП8• 15 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А раптом в нього до колін...
Сподіваюся гаманець 😂
Шкала Радощів• 15 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А раптом в нього до колін...
то коли воно встає, то чоловік непритомніє - від головного мозку кров відливає.
Можна сміливо їхати
грешница кающаяся• 15 августа 2023
вы все время будете опасаться,живя в одном номере,что бы он вас не изнасиловал.это не отдых.
Фрекен бок• 15 августа 2023
Зазвичай пропонують жіноче підселення) Тобто, жінку до жінки. З незнайомим чоловіком - це треш якийсь). Вже краще самій, там з кимось познайомитись.
Каркуша Клара• 15 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А раптом в нього до колін...
Аби стояв гарно!
Пез Году Неделя• 15 августа 2023
Не поехала бы, тут с женщиной часто сложно знакомой
Пробовала в 33, рот на закрывался жизненными историями
Капитошечка• 15 августа 2023
категорически нет.Даже со знакомым,но не родным. Тут с родными приходится редкие бытовые захеры терпеть,а уж с посторонним..не знаешь,что вылезет
Баба_Воля• 15 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А раптом в нього до колін...
Или совсем отсутствует). Это тоже страшно)
Вот Она Я• 15 августа 2023
Ніколи б не поїхала з назнайомою людиною. Такі варіанти для дуже екстравертних особистостей, яким в першу чергу цікаві нові знайомства і спілкування. Для мене найбільш важлива складова відпочинку- ні під кого не підлаштовуватись і щоб ніхто не зайо@ував
Вот Она Я• 15 августа 2023
Навіть коли з подругою або з мужчиною (не чоловік) їздила, було втомлююче, через кілька днів вже хотілося додому і нарешті побути наодинці
Вот Она Я• 15 августа 2023
Ответ дляФрекен бок
Це де пропонують підселення? Таке хіба в ссср було) зараз на курортах не важливо одна людина чи дві, номер буде окремий, просто якщо їде одна людина, ціна на путівку вища, але не набагато.
Фрекен бок• 15 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
До чого тут СССР) При купівлі тура звичайно, якщо є такі бажаючі. Бачила такі пропозиції, коли жінка шукала собі компаньона на відпочинок.
Вот Она Я• 15 августа 2023
Вірніше не ціна на путівку вища, а ви заплатите трохи більше, ніж якби їхали вдвох і скинулись 50/50. Як на мене, краще трошки переплатити. Комфорт дорожче грошей)
Вот Она Я• 15 августа 2023
Ответ дляФрекен бок
Ну так це пошук компаньона, а не ’підселення’)
Пупс• 16 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
А це дивлячись куди і на скільки їхати.
Якщо просто на море на 7-10 днів і валятись там ледачим тюленем, то однозначно зручніше одномістний номер і можна і одному - так навіть краще і можна доплатити.
А якщо подорожувати і на довший період, то з компаньйоном краще і ділити 50/50 бо в деяких країнах ця різниця далеко ’не трошки дорожче’.