Байрактарна• 15 августа 2023
В якому віці у Вас почались інтимні стосунки?
Зараз донці 16, переїхали в Київ, я знайшла роботу і виняйля житло, поступили в університет, в цьому році їй вже виповниться 17. Посеред літа почала зустрічатись з тутешнім хлопцем. Періодично запитує, коли повернусь із роботи. Знаю, що раніше зустрічалась із хлопцем, але до близості казала не доходило. Не хочеться, щоб наробила помилок.
Ушла и Пришла• 15 августа 2023
Не хочется, чтоб наделала ошибок?) И что, теперь вы летите с работы бегом домой?
Ушла и Пришла• 15 августа 2023
Вы дочку до пенсии ’беречь’ будете?
Я в 19 и то моя маман такой концерт в связи с этим устроила, что аж противно вспоминать
Не худа ні разу• 15 августа 2023
Я в 16, і дуже боялася , що батьки узнають про це. І ще, презіків в селі в 90 тих не було
Безлім на все• 15 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я отсталая, в 19
а я какая тогда?
я в 25. искала того самого своего и нашла.
не хотела, как все подружки прыгать по членам.
в итоге они все в разводах или в несчастном браке.
Хочу барабульки• 15 августа 2023
Я - в 23, перші спроби інтиму і лежання поруч голяка, петтінг.
Перший вагінальний секс - пізніше.
Бавовнятий Пупс• 15 августа 2023
У 17.
Купіть доньці презервативи і відверто поговоріть, скажіть, що це має бути лише по готовності внутрішній, без примусу і тд.тп, з людиною, якій довіряєш.
Замурмишка• 15 августа 2023
В 16. Лучше купите ей презервативы. Нормальный возраст. И не прессуйте её.
Хлопаю ресницами• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
а я какая тогда?
Думаете чем позже потерять девственность тем счастливее брак будет?
Хочу барабульки• 15 августа 2023
Ответ дляУдальонка
У меня в 27
Первый секс в 22
Но мне 44, что вам это даст ?
Первый секс в 22
Но мне 44, что вам это даст ?
Вы ничего не перепутали?
как тебе такое илон маск• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
а я какая тогда?
А що у вас зараз?
Грушки-яблочки• 15 августа 2023
В 17 начала встречаться с парнем, традиционный секс был в 19 первый раз, с этим же парнем.
Хочу барабульки• 15 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ого, ви таки ризикували
Ушла и Пришла• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
а я какая тогда?
Вы такой бред пишете, честное слово
Удальонка• 15 августа 2023
Ответ дляХочу барабульки
Вы ничего не перепутали?
Нет. Нормальные интимные отношения и случайный секс, за который мне стыдно и противно вспоминать это разное.
Безлім на все• 15 августа 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
не в этом дело.
я искала мужчину под себя и в процессе поиска не увлекалась до постели.
Байрактарна
• 15 августа 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ми з нею спілкувались на цю тему, але молодість, не на часі щоб вона завагітніла або заразилась болячкою.
Безлім на все• 15 августа 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А що у вас зараз?
любимый муж. дети. всё ок.
Ушла и Пришла• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
не в этом дело.
А то что бы было? Конец света? Стали бы пр@ституткой? Заблокировали бы себе возможность найти ’того самого’?
У 18 традиційний секс.
А з 15 був оральний. Чомусь лячно було займатись звичайним. В мене батьки суворі. Перевіряли у гінеколога регулярно. Тому так 🙌
І вовки ситі, і 🐏 цілі.
Це мій чоловік зараз
І вовки ситі, і 🐏 цілі.
Це мій чоловік зараз