Може ще третю?• 16 августа 2023
У кого нет подруг. 45+. Вам их не хватает?
У меня как бы грусть и одиночество чувствуется, особенно в воскресенье и в праздники. Как хорошо иметь хотя бы просто приятельц, с которыми можно легко и просто пройтись, погулять вечером просто. И уже было б легче. Есть у меня подруга, вроде и она рада , что я позвонила, долго говорит со мной, но никогда не позвонит первой. Разве что на д.н.Нет ощущения как бы лёгкости, что я скажу - пойдём куда то, и это не будет с дня на день переноситься и откладываться.
В результате встречи с ней 3-4 раза в год.
У Вас как? Часто видитесь, много времени проводите с подругами?
постою_послушаю• 16 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
О. Бабулькам и то не скучно, сидят себе, общаются. Молодцы.
Так отож. Поторопились вы с детьми отстреляться. А что внучки? Нет пока?
постою_послушаю• 16 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Мне иногда самой как бы стыдно. Типа одиночка, никому не нужна.
Тю! Глупости какие!
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Нет пока. И не тороплю никого, как меня в свое время подгоняли.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Тю! Глупости какие!
Знаю, но все равно себя как не в своей тарелке чувствую.
Lydmila408• 16 августа 2023
Заведите лучше кота.
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Накукой Вам в 40 лет подружки?пиявки и лягушки..
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Все будет, но потом• 16 августа 2023
Говорити по телефону не люблю. Маю 1 подружку, якій можна щось довірити, поговорити, випити, прогулятися. Але все одно багато інтересів не співпадають, із-за чого і відсіялися інші подружки. Це все мабуть лінь і старість, після 40 відпала потреба у постійному спілкуванні. На роботі вистачає колег, які не замовкають.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Так, згідна .Але то робота. А в вихідні, свята сумно. Трохи заздрість аж - коли дивишся, всі з компаніями. А ти сама.
Тушьмушьнюшь• 16 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ну просто ті, хто компаніями, впадають в око, бо їх багато і шумні. Але ви не бачите тих, хто сидить дома у ті дні. От як ваш чоловік. Він теж себе вважає одиноким і нікому непотрібним?
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Він говорить, що йому й так добре. Хоча дуже компанійський, комунікабельний. Має друзів, він старший за мене, друзі далеко теж.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Заведите лучше кота.
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Спасибо. Легко как то стало.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Автор!
Не пьете?
Кто бухает у того подружки всегда есть.
Не пьете?
Кто бухает у того подружки всегда есть.
Вот в точку сказано. Не очень. Нечасто. А зря.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Заведите лучше кота.
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Мужика. Это идея. А то ...., не буду уточнять про личное.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Заведите лучше кота.
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Муркотит ..красотень.
.
Или мужика..
Хоть палку вставит по праздникам..
.
Распространять сплетни про Вас.
.
У меня нет подруг.
Я от них избавилась после замужества..
Вам не скучно? Наверное, тоже самодостасточная Вы девушка.
Lydmila408• 16 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Не скучно.
Я тетя,а не девушка.
Беженка.
Где ж тут ’скучно’ будет с такими событиями в стране?
Сейчас главное не деньги,а выжить.
.
У меня есть друг..я с ним не встречаюсь..у меня муж есть..
Но иногда перезваниваюсь..
Он для меня гормон радости..
С него можно брать пример..хи хи ..немолодой хулиган,но всегда полон оптимизма..
Хоть ранен, хоть в окопе,но всегда полон єнергии и позитива ,несмотря ни на что...
.
А у Вас,как кот Матроскин пел’А мне всегда чего-то не хватает’..
Я тетя,а не девушка.
Беженка.
Сейчас главное не деньги,а выжить.
.
Но иногда перезваниваюсь..
Он для меня гормон радости..
.
Лагшмивара• 16 августа 2023
А я Вас, автор, понимаю. С возрастом наоборот острее чувствуется отсутствие подруг. Когда дети маленькие - ты как белка в колесе, полно забот. Да и на прогулки всегда с ними. А вот выросли и появилось много свободного времени, вот почувствовала нехватку общения.Тоже с Западной.
Акуна_Матата• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Автор!
Не пьете?
Кто бухает у того подружки всегда есть.
Не пьете?
Кто бухает у того подружки всегда есть.
во! А я то думаю, что это у меня подружки и 40+, и 30+. Ну, в смысле столько лет уже дружим. А что, это плохо, если подружки могут остограммиться? Дети взрослые, внуков выгуливать не надо, времени свободного валом. Пенсия позволяет
. Встретились, выпили по бокальчику вина, вспомнили молодость.
Жінка з перцем• 16 августа 2023
Так, не вистачає. Навіть каву/пиво/шампанське нема з ким випити , поговорити про своє, жіноче чи сходити кудась
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2023
Понимаю вас. Мне, после рождения ребенка 10 лет вообще никто не нужен был, хватало мужа, ребенка и работы. Могла засесть на даче на неделю без общения.
Где-то год назад стала ощущать ужасное одиночество (не смотря на наличие мужа и ребенка). Возникло такое ощущение, что жизнь проходит мимо меня, даже на кофе сходить не с кем и поболтать чисто по женски, потусить сходить, потанцевать, на концерт, выпить вина вечером... Просто тотальная тоска и тревога.
Сначала было очень тяжело, потом как-то взяла себя в руки, осмотрелась вокруг, пошла на очные курсы, на танцы, сдружилась с девочками с работы - каждый день какие-то планы. И теперь вот думаю, что это уже слишком и надо бы перевести дух.
Мой совет - запишитесь на курсы языков, или на социальные танцы. Туда ходят такие же одинокие женщины, которым нечем заняться по вечерам - там и найдете с кем потусить.
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляLydmila408
Не скучно.
Я тетя,а не девушка.
Беженка.
Сейчас главное не деньги,а выжить.
.
Но иногда перезваниваюсь..
Он для меня гормон радости..
.
Я тетя,а не девушка.
Беженка.
Сейчас главное не деньги,а выжить.
.
Но иногда перезваниваюсь..
Он для меня гормон радости..
.
Ага, точно
Може ще третю?
• 16 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Це так, одному набагато скучніше, навіть десь піти. І це як би не прийнято. Одна в кафе, в кіно. Дискомфортно.
Жінка з перцем• 16 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Чого не принято? Поки будете чекати компанію то й життя пройде. Ходіть, їздіть одна, а шо робить?
Може ще третю?
• 17 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Та так. Сидіти вдома - тотще скучніше. Так - хоть зміна декорацій. Світ побачиш- і вдень легше.
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Мене подружки кинули, причому оптом, відразу всі, як захворіла на тяжку хворобу, а я їм тільки добро робила і бажала, дружила як дитина з ними, не шукаючи вигоди, як це часто трапляється, перша платила в магазині, якщо збирались компанією і купляли продукти, влаштовувала сюрпризи приємні, купляла квіти, ініціювала поїздку всіх мам в школу, коли дитину однієї не брали і добились, щоб взяли, мила посуд після вечірок , якшо у когось збирались (зазвичай поїли та пішли всі). З одну з компанії я потужно захищала , коли в неї виникли проблеми на роботі серйозні, після чого вона звільнилась. Я так з ними дружила, що могла вночі встати і поїхати, як би треба було. Наче вони мені родичі. Ми стільки часу разом провели гарного, піци з дітьми, вечірки разом, дні народження, за що я їм вдячна. Мені так потрібна була підтримка у вигляді простого продовження життя ( щоб менше бути з думками про хворобу) яке було до, ті ж походи на каву, піцу і поговорити ні про що, зібратись разом з дітьми, тобто все що було до тільки хотілось ще більше спілкування, а мене нікуди не запрошували, (на два ДР по інерції) самі продовжували жити як до, спостерігала за їх вилазками у ФБ , як гуляють їх діти на ДР, адже і мою дитину також перестали запрошувати на ДР, при цьому дехто з них дзвонив мені тільки задля професійної консультації як юристу. А на одне питання вилазок без мене та дитячого ДР без моєї дитини казали, а ми і не збирались їхати/святкувати, якось само собою вийшло. І навіть після того як поставили крапку у відносинах, ще і після того телефонували проконсультуватись, бо дитина підліток в халепу потрапила. Це не одна людина, це 4 людини одночасно зробили. Дорослі люди трохи за 40. Я була в такому шоці від їх вчинку, мені було так тяжко, бо це не одна подружка , а відразу всі, я декілька раз виплакалась, але болить і досі. Я не вірила, що вони могли так зі мною вчинити взагалі. Саме вони. Коли хворіла, пройшла дві операції, та 6 хімій, то дзвонила одна раз на тиждень -два, друга 1 раз на місяць, дві інші питали через вайбер як мої справи. В лікарню ніхто не приїхав. Приїхала однокурсниця і бухгалтер, з я кою я колись працювала разом, та 20 років підтримую спілкування. Щок від хвороби, а потім ще шок від подружок і він був лише трохи менший, ніж від хвороби.Тому до людей я переглянула ставлення. У мене немає подруг відтепер. Я не бажаю їх мати. Це витрачений час, який не повернеш ніколи, а ще такий біль, що для чого він мені потрібен був.... Мені дуже добре в родині. Це мої найкращі друзі були і залишились. Я здорова, після лікування пройшло більше 4х років. Якщо мені потрібно спілкування, то краще порадниці тут не знайшла спілкування, чесно. Низький уклін автору ідеї і створювача сайту.
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Спробуйте якщо є гроші і час в мандри з тургрупою до Европи, там можно самому точно.
Може ще третю?
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую. Це так класно- зміна обстановки, нові враження!
Може ще третю?
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Щиро бажаю Вам здоров´я, щастя. Те - що Ви сказали, все вірно. Сама це розумію і знаю, просто треба заповнити чимось вільний час.Провести вихідні, свята в спілкуванні. Доведено що фізично потрібно людині спілкування для повноцінного життя.
Може ще третю?
• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
І ще, читала психологію, статті, там вказано. Що 4 людини- не може бути в такому складі дружба. Завжди потім когось можуть відсторонити , троє ще можуть триматися разом і довго дружити. Є в такій компанії лідер неформальний, який керує дружбою, стосунками. Знаю такий приклад з життя.