Вітаю! Вперше планую поїздку закордон, планую їхати поїздом з Києва до Перемишля (прибуття 04:56), а потім електричкою до Кракова.
Як зараз з проходженням контролю в Польщі, чи встигну на електричку на 7:40?
Взяла б білети на 10:00, але тоді прибуття в Краків о 13:09, а виліт з аеропорту Кракова о 15:00, боюсь спізнитись…
Може хтось вже добирався так, поділіться досвідом
Плету корзинки• 16 августа 2023
успеете,если в начальных вагонах.Я успевала на 7-21.Но можно успеть и на 7-06.Вы можете при подъезде к Перемышлю перейти в первый вагон
Плету корзинки• 16 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Їхала 053/54 приїхали на 1,3 год пізніше. Один раз на годину.
автор на интерсити,он быстрее
Плету корзинки• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
Дякую! Не знала що можна перейти в перший вагон
да,после медыки проходите и стоите в первом вагоне
Фокус-Покус• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
Можуть не пустити перейти, я з третього встигала на 7.21. приїхав в перемишль з запізненням на годину
Фокус-Покус• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
А білети на Краків тоді краще вже на місці купувати? Чи є вай фай на вокзалі, щоб з додатку купити?
Я завчасно брала, не знаю чи будуть вільні перед відправленням
Плету корзинки• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
билеты можно в кассе.Там есть терминал,можно в автомате купить.С додатку у меня не получилось).Причем,в кассе попали на пересменку,как раз перед мной,думала не успею.Но,в той кассе,что закрылась,билетов уже не было с местами почему-то,а в той,что открылась-были.хз почему))
Я_канеша_извиняюсь• 16 августа 2023
Десь 1-2 години затримка була зазвичай. Виходить, що встигаєте скоріш за все. Але якщо там ще стиковка з авіа, то я б не ризикнула.
Хоча у потязі жінки казали, що можна якось одним білетом брати обидва потяги, тоді краківська електричка чекає ніби
Фокус-Покус• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
Тоді треба постаратись купити відразу в перші вагони білети
Відкривають зараз продаж за 20 днів о 9 ранку, якщо будете в числі перших - то легко купите в перші вагони
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це цікаво, дякую
Пошукаю таку інформацію
Плету корзинки• 16 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
нет,там не электричка до Кракова,а проходящие поезда.Я ехала на пражском.На 7-06 до Германии аж,так что вряд ли кого-то будут ждать.Электричка это с Краков главный до Балице уже
Плету корзинки• 16 августа 2023
Ответ дляФокус-Покус
открою секрет)) в 8 утра сейчас открывают)
Фокус-Покус• 16 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ні, останній тиждень з 9) я моніторю, сьогодні з´явилися квитки на 4 вересня - і навіть о 12, ще є багато місць навіть в перший вагон
А ось на третє вересня, вже нема в перших вагонах нічого
Астоновитесь!• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
Не можна, не пускають. Випускають по одному вагону, починаючи з першого. Квиток краще брати в 1-2 вагон. Ми їхали два тижні тому, то почали випускати десь в 6.30. Прикордонний пункт швидко (я була в 1 вагоні). Ще десь півтора години чекала поїзд , який о 7.06
Ответ дляАстоновитесь!
Не зрозуміла
Почали випускати в 6:30 чи 5:30?
Астоновитесь!• 16 августа 2023
Ответ дляAlona8
Не зрозуміла
Почали випускати в 6:30 чи 5:30?
Вибачаюсь, в 5.30
Холодная каша• 16 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Краковская ждет, если это билет Киев-Прага, который покупается как один. А так никто не ждет, на этих электричках не только наши ездят, но и местные.
Ответ дляPlayland
Середина червня
7-8 здається
Маринували в поїзді 2,5 год + пропуск
Люди переходили в перший вагон, то поляк - митник почав хамити, що почнуть випускати з останнього
7-8 здається
Маринували в поїзді 2,5 год + пропуск
Тоді зможу ризикнути тільки якщо 1,2 вагон буде..
Планую на 2-гу половину вересня, маб надію, що буде менший ажіотаж з покупкою білетів
Ответ дляAlona8
Можна, звичайно
Мій випадок , скоріше всього, виключення
А квиток на колео дивіться
Навіть коли квитків не буде - можна без місця сісти , а потім переходити на вільні.
Ми так їхали - налякали, що будемо стояти до Вроцлава. Але по факту до Кракова сиділи, потім двічі пересіли по вагону
А квиток на колео дивіться
Одні думки• 16 августа 2023
Я ним їхала, взяла квитки на 10, то довелося нудитися на вокзалі ) Встигнете на 7:40. Але у вас все одно все дуже впритул якось