Наразі життя складається таким чином, що немає місць, куди такі плаття одягати. За дитиною в садок, в супермаркет, на роботу достатньо масмаркету. Але візуально сприймаючи його, то можу сказати, що є набагато цікавіші і більш «носибельні» плаття. А воно - швидкоминаючий тренд. Хоча, якщо є фінансова можливість і бажання, то чому б ні, купила б.
Себе бы не купила, это фасон для юных тонких кореянок и подобного типажа женщин-девочек. Если бы уж очень надо непременно с треугольником, то мне такое