Захекалася читать• 16 августа 2023
Перетин кордону Польща-Україна дівчина 17 років без супроводу
Добрий день, підскажіть будь-ласка, у кого діти в 17 років самі їхали з Польщі в Україну, чи не було проблем при перетинанні кордону? Дякую
Ms. Dolly• 16 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Так
ну то вони дивні
бо законом України передбачено повернення громадян без будь яких перешкод незалежно від віку.
Захекалася читать
• 16 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
ну то вони дивні
Я вже начиталась відгуків про них, з продовженим біометричним паспортом теж не беруть. Забронювала у іншого без проблем.
Дякую