Туфли в чешуе• 16 августа 2023

Обрати ім´я для хлопчика

Дівчата, напишіть, які вам подобаються імена для хлопчиків, чи як звуть ваших синів.
Чоловік запропонував два варіанти: Савва та Арсеній. Мені теж потрібно хоча б два варіанти, щоб можна було обрати, але в голові ніби вакуум, на сайтах з іменами дивлюся і всі імена якісь не до серця)
Йцфыяч• 16 августа 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
в сина не ’модне’, свого часу багато хто дивувався чому таким рідкісним ім´ям назвали - Павло
В нас Сергій і Андрій😂😂😂

Мать драконов• 16 августа 2023
Мого Арсеном звуть, так звали прадіда мого, справжній чоловік був. Хоча багато хто дивується, чому Арсен, а не Арсеній. А нам до душі саме коротка форма імені, більш мужня.
Говорю-балакаю• 16 августа 2023
Артем - улюблене імʼя)))
Області пітьми• 16 августа 2023
Ілля,Михайло,Єгор,Петро в мене
Тріль!• 16 августа 2023
в нас Олексій
Зроблено у 80-х• 16 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
В нас Сергій і Андрій😂😂😂
не модні ми з вами
ЦібаФу• 16 августа 2023
Северин. Всеволод. Роман.

З вишневого садка• 16 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
В нас Сергій і Андрій😂😂😂
Читаю варіанти і тільки хотіла написати, а шо Сергіїв і Андріїв вже немає?)
Ворую вкусняшки• 16 августа 2023
Я б назвала Міша або Діма, дуже подобаються ці імена, але в мене доньки). У брата два сина, ще маленькі, звати Марк і Дем´ян.
Куплю орехи• 16 августа 2023
Ответ дляХома з пастою
А свого назвала Лев.
Українською Левко, Лев москальське
кнопкодав• 16 августа 2023
Давид нравится,Эмиль,Дамир
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ілля- в сраці гілля
А у вас в голові рана?
тяжкаялюдина• 16 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Українською Левко, Лев москальське
Розкажіть це королю Данилу
Само_достаточная• 16 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
В мене син Денис. Думала, що це зараз рідке ім´я у маленьких діток.
Але в садку в групі є дівчинка Дениса)))
Диниза имя.
Само_достаточная• 16 августа 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ілля- в сраці гілля
сколько вам лет и откуда вы?
Робот Вертер• 16 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Диниза имя.
Дякую. Буду знати як правильно. Писала на слух. Не гуглила як пишеться.
Тирамісу на терасі• 16 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Українською Левко, Лев москальське
Левко-дурко
Само_достаточная• 16 августа 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
не модні ми з вами
Почему? Сергеев сейчас не встречаю, а Андреев достаточно. У меня племянник Андрей, во дворе есть Андрей, в садике был с дочкой Андрей.
Само_достаточная• 16 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
У меня знакомая была Диниза, ей, наверное, уже под 40.)

Робот Вертер• 16 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Це її в Україні так назвали? Мені 40 і я вперше стикаюсь з таким ім´ям.
Само_достаточная• 16 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
Да, в Украине.) Еще Иоланду знаю, но она явно с восточными корнями, по внешности видно.
Ane4ka-9cee• 16 августа 2023
В мене сини Єгор і Рома
Lufioli• 16 августа 2023
Денис 💙
мадамГрицацуева• 17 августа 2023
У мене дідусь був Арсеній. Коли думала, що буде син хотіла назвати Святославом. А ще зовсім не зустрічаю маленьких Ігорів.