-Ань-• 16 августа 2023
Показник випадків міокардиту зріс на 151% у 2021 році після вакцинації від Covid
Діагнози міокардиту різко зросли серед американських військовослужбовців після того, як вакцина проти COVID-19 була розгорнута, за словами високопоставленого чиновника Міністерства оборони.
Гілберт Сіснерос-молодший, заступник міністра оборони з питань персоналу та готовності, підтвердив, що середньорічний показник випадків міокардиту зріс на 151% у 2021 році після розгортання "вакцинації" проти COVID-19.
Оксана-004e• 16 августа 2023
Вообще странный этот ковид. Вроде афера, но людей же реально много умерло и даже у меня знакомый похоронил родителей.
Вот как это объяснить? Много переболели с последствиями
Вкусныйпончик• 16 августа 2023
Вчора колега 30+ загримів в лікарню, спочатку ставили мікроінсульт, бо руки віднімало і мову вело, але все таки просто шось з сосудами. Зато сміявся з нас, що ми не хочемо вакцинуватись, а сам і бустерні два рази робив.
Ответ дляОксана-004e
Думаю, афера на фоні дуже ’вчасного’ реального вірусу. Була ж колись епідемія іспанки, навіть не знаю, як це вона сама по собі за декілька років переродилася в банальне грві без чудотворної вакцини? Сарказм, якщо що.
BreeVanDeKamp• 16 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
У нас свекр умер от ковида. За 3 дня сгорел. Хотя пережил и все гриппы, все было норм. И стоматолог мой умер от ковида, молодой, 40 лет
Ответ дляBreeVanDeKamp
А у меня родственница перенесла в легкой форме его, хотя ее коллега, который ее и заразил лежал с тяжелой пневмонией, а она потемпературила пару дней 38-39, и потом сразу легче и пошло на выздоровление, несмотря на то, что родилась недоношенной, лежала в инкубаторе и врачи просто вытащили ее с того света.
Факт мутної нашвидкоруч зробленої ’вакцини’ не дає право казати, що ковід - фігня.
Моя думка, що вакцинуватися потрібно було групам ризику тією вакциною, яка гарантувала захист від конкретного штаму.
А не коли, вже були всі ці ´омікрони´, а люди продовжувати шмаляти собі бустери з штамами від перших версій вірусу.