Может кто недавно нашел работу?
Lauraqwerty• 16 августа 2023
Ответ длявре_Динка
Реальні, але це замало для життя в Києві
Завжди цікавила ця фраза- ви думаєте в ін. Обл. центрі дорожчі продукти, проїзд, одяг, комуналка чи оренда?
Lauraqwerty• 16 августа 2023
Ответ длявре_Динка
В Києві дорожча оренда, дорожча їжа в ресторанах, більше закладів куди хочеться сходити
На рахунок оренди - живу на заході країни а доці орендую в Києві то ціна однакова, та й ресторани теж можна знайти на будь який гаманець