Люблю кетчуп• 17 августа 2023

Замість підтримки добивання автора?

Прочитала вчорашню тему, де автор в істериці підозрює чоловіка в захопленні іншою.
Всі відповіді - глузування з автора, обзивання хворою, поради лікуватися, шкода чоловіка і тд
А ще лайкають відповіді тих хто пишається що зруйнував чужу і свою сім‘ю саме таким чином.
За що лайки цій жінці?
Ви реально приймаєте бік коханок аніж нещасної дружини?
Чому?
графиняВишенка• 17 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Вот такая самодостаточная и отжала моего оленя. И слушает, открыв рот для минета, какая я неинтересная борщеварка. Забыв добавить, что я говно из под его матери 4 года выносила.
Навіщо Ви вийшли заміж за оленя?

ПотеряласЯ Я...• 17 августа 2023
Это тема, где странный автор переживает, что ее муж на площадке общается с мамами других детей? Ну так, ничего удивительного нет в комментах. Реально сочувствую мужчине. У автора проблемы
Кили и Манджаро• 17 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Навіщо Ви вийшли заміж за оленя?
Благородным прикинулся
автор Люблю кетчуп • 17 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ви вже писали цю історію..
я пам‘ятаю.
У мене немає слів, чесно
Жити треба для себе і нічим не жертвувати, бо не оцінять
Кили и Манджаро• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви вже писали цю історію..
я пам‘ятаю.
У мене немає слів, чесно
Это я теперь знаю.
КаваЗМолоком• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я не виправдовую жінку. Я питаю чому лайки коментам розлучниць, підтримуючи їх і добиваючи автора? Щоб що?
ну там три лайки
а тему читала може тисяча осіб
думаю може один наприклад випадково
а два - такі ж жаби розлучниці залишили
мене більше дивує чому ті лайки так народ тригерять
я на них і уваги не звертаю
мої коментарі доречі майже завжди пальцем вниз відмічаюиь, бо вони відрізняються від мейнстриму
але мені пофіг
сподіваюсь вони хоч одну людину змусять під іншим кутом на питання подивитись
і то добре
автор Люблю кетчуп • 17 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А чоловікові співчуваєте чому?
Бо автор переживає що він захопився іншою, а має благословити?

Взагалі тут дуже часто інша політика, що всі гуляють, всі зраджують, коханка є то полюбе!
А в темі автора де дійсно нічого не зрозуміло, є певні дзвоники, але всі впевнені що чоловік ну 100% не зрадить. Що це все її галюни))
Новорічна пальма• 17 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Просто интересно… А зачем выносили?
Этот отрезок жизни, тяжелый мужчина и постарался выкинуть из памяти. Явно накопились обиды, злость, обязанности. Он ушел к той, которая не видела всего этого. Обидно, но… логично.
Мужчины вообще плохо переносят тех кто видел их в «говне».
Благодарность это или высшая социальная функция, а до нее надо развиться или якорь который тянет на дно .
КаваЗМолоком• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А чоловікові співчуваєте чому?

ну там треба тему уважно читати
до того ж вона не перша
чоловік у автора завжди таким був
ну любить людина пофлаґіртувати і потриндіти
автор щ ним вже років 15 живе
в що? вбивати його тепер?
а автору там дали багато гарних порад, що треба поо себе думати а не бути прислугою
а вона хоче бути прислугою а чоловікщоб за цеїї слухався
тому і глузують
до того ж дійсно проблема в анонімності
під свохми ніками наврядчи так жорстко відповідали б
і ще помітила феномен совєтчіци- важливі перші коментарі, так і іде тема
якби їй почали співчувати і підтримувати то більшість коментарів була б така ж
а та почали розносити, всі і підхопили
ен

Цветов Мне срочно• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Є таке..
Порадниці тільки в темах без анонімів і з фоточками білі і пухнасті. Під анонімами рвуть і мечуть
В більшості. Є адекватних %
Але левова частка дуже злющі
Я вам хочу сказать в большинстве случаев злые как раз те, у кого жизнь собачья, вот они и ненавидят весь мир вокруг себя. У них никто никогда не спрашивает советов, так как что спрашивать у тех, кто сам не смог устроить свою жизнь. Вот здесь на форуме они и самоутверждаются.
Там, где есть рядом нормальный мужчина, реализация, достаток- редко себя так ведут.
Новорічна пальма• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А чоловікові співчуваєте чому?

Просто никто не любит человека-клеща или рыбку-прилипалу. А женщина почему то во время брака такой становится(.
Это не тот автор должна переживать что муж где то а муж должен переживать где она. Иначе выходит что тот муж единствен кто на нее позарился. И она вцепилась от страха что «следующего трамвая не будет»
автор Люблю кетчуп • 17 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А чому ви не написали їй цю думку так як зараз написали тут?
Там коментарі хвора, лікуйся, єба…та, і тд
Я читала і очі на лоба. Без конструктива, без поради. Тупо поносити і все
Приму в дар• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
То не моя тема. Просто цікаво розібратися що керує нашими жінками?
Чому одна одній - вовк.
Бо люди загалом такі… а хто краде під час війни? Ті ж самі. Коли таким людям кажеш щось на зразок мораль, етика, ввічливість, підтримка, вони справді щиро дивуються, як такою х…ю можна перейматися.
Сплюшка• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А какой там может быть совет, мужика на цепь не посадишь, не на детской площадке, так ещё где-нибудь себе найдёт, если желание будет.
Приму в дар• 17 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Саме так: людина транслює лише те, чим сама наповнена. Якщо в тебе немає яблук, ти не поділишся яблуками. Якщо в тебе немає гівна в душі - ти не будеш його виливати на людей. Все просто )
Дай подивлюся• 17 августа 2023
Это менталитет у нас такой. Бабы прост скаженые, готовы загрызть других женщин просто из зависти.
Я параллельно зависаю на реддите, так так и близко нет той токсичности, что здесь. По любой теме там стараются поддержать, поделиться своим опытом.
Разница колоссальная.
Приму в дар• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я тут теж тему створювала, хотіла почути думки про вчинок чоловіка. То теж обізвали психопаткою, якій треба лікуватися, абьюзершою і просто дурою )))) Я навіть не можу уявити, яка б тема мене б спонукала написати щось подібне на адресу автора.
Птица Говоруша• 17 августа 2023
Да ежкин кот, ссылка будет? Или обсуждать непонятно что?
автор Люблю кетчуп • 17 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Учорашня топова тема про чоловіка і майданчик

Мию чакри щоденно• 17 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3387225
Кили и Манджаро• 17 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Просто интересно… А зачем выносили?
А как надо было? Бросить любимого? Я любила и не высчитывала последствия. Ох! Я буду с ним в этом говне, он не оценит, ему будет тяжело быть мне благодарным... Так?
из желе я• 17 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А чоловікові співчуваєте чому?

Ви про тему про дит.майданчик чи котру?
Якщо дитячий майданчик то там не було ніякого захоплення жінкою, це 1001 хвороблива тема автора, де з дітьми проводять час і гуляють її свекри, чоловік ,тільки не вона , вона сидить вдома і роздумує маніакальні теми як її чоловік на дитячому майданчику шпилить інших мамочок .Їй ще і першій темі багато добрих порад дали по типу йти разом всією сім´єю гуляти, чи по дитину на майданчик разом з чоловіком але їй це не підходить, їй підходить щоб чоловік сидів вдома біля її ноги а з дитиною ходили її свекри (було і таке в її коментах ).Там мадам явно з великим привітом , і після котроїсь з її тем я подумала про те що якби жила в парі з такою людиною ,яка сношає мозок на рівному місці сидячи вдома рівно на попі , то я б шукала приводи звалити з дому в кожен момент, а в ідеалі звалити повністю з такої ’сім´ї’, це собі можна хворобу заробити коли так постійно мозги їб..ть
Анонім Завгосп• 17 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Просто интересно… А зачем выносили?
Теж так думаю, не всім дано цінувати зусилля і багато хто хоче забути все як страшний сон, наче і не з ним це відбувалося. Є багато прикладів, але залишу тут найближчий. Моя мама свого часу також доглядала спочатку свою матір лежачу пару років, а пізніше забрали свекра дуже похилого віку, і наприкінці його життя був досить довгий період, коли мамі потрібно було його доглядати як малу дитину, хоч і без ’горшків’. було тяжко, нервово. І чесно кажучи, я не бачила пізніше особливої дяки з боку мого батька, все сприймалося так, як і повинно бути. Типу, ну а хто, як не ти?
Анчо Ус• 17 августа 2023
Тему не читала. Але чому ви вважаєте, що шлюб- це назавжди, людина має право закохуватись , серцю не накажеш. І ще- хорошу, надійну сім´ю не можна зруйнувати зрадою. Якщо є зрада, значить, що вже щось не те і винуваті насамперед двоє, А не третя стороння людина- коханка.
Мастер Пис• 17 августа 2023
Тому що під анонімами саме і вилазить все лайно, яке в реальному житті людина тримає при собі. Хоча за думкою психологів, отаке висерання в мережі ніяк стан людини не покращить, а тільки погіршить.
Бабуся мороз• 17 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Досить вважати чоловіків козликами на повідках. Самі йдуть до коханок від істеричних і нецікавих дружин.
да да, а коханки всі прям дуже цікаві і спокійні, а ще в них поперек, угу
Оксана_12• 17 августа 2023
Омг. Ну ,чисто по собі - у цієї сторони дав медальки. Чоловік не тел яка, яку на шнурочку водять І так, він до мене не прив´язаний, як і я до нього. Тому підхід панянки для мене дивний. Так, зрада - це біль. Переконайся, переживи і йди далі. Що за істерики?
энциклопУдия• 17 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Просто интересно… А зачем выносили?
эммм.... а как надо было? Любимый, мама твоя, проблема твоя, решать тебе, а я у тебя украшение, а не помощник в сложных ситуациях, я бегу на тренинг личностного роста, в зал и на мезотерапию? Интересно, если бы это он греб говно - не было бы проблем, ситуация была бы для него норм и он не ушел бы к другой? Бляха, кружат этих мужиков, оправдывают, то у них накопилось, то им сложно, то их все не устраивает, видите ли борщеварка рядом, а ему нужна личность. А как не борщеварка - так опять мужику не то, ему же бедному уют домашний нужен, а не пицца и пельмени, ведь пока личность бегает себя развивает ей недосуг выготавливать... А еще ж надо быть богиней секса, успевать следить за собой, и желательно при этом работать. И все равно несчастный мужчина найдет чем быть недовольным.
ТаПрямТам• 17 августа 2023
А чому у вас таке обурення? Шлюб - це не завжди на все життя, як би не хотілось. Нормальні люди розуміють, що будь-що може статися. Вам не подобається, що про це говорять відкрито, а не ллють сльози лицемірно?
Попа как у Кардашьян• 17 августа 2023
Потому что тут правило: всегда обсырай автора и переходи на его личность