Чи потрібен дозвіл від батька для виїзду дитини з території Франції
Вітаю,підкажіть будь ласка,чи потрібен дозвіл на виїзд від батька(який теж проживає у ФранціЇ) для того,щоб виїхати з дітьми з Франції. Усі є громадянами України
Я б не писала. Діти українські, тож і піклуватись про них Франція не повинна, хіба що діти перебувають у розшуку, але це не Ваш випадок. Тому їдьте собі спокійно.
Зачем такой бред писать ? Документы не нужны на время военного положения. Раньше всегда нужно было разрешение второго родителя. Непонятно - ваш ответ от вашей природной тупости или с какой то целью.
Дозвіл є реалізацією батьківських прав громадян України за сімейним законодавством. Міграційне законодавство інших країн жодним чином цього питання не стосується
Тупости? Ахаха, это кто из нас ещё тупой. Когда и кто проверял доверенности на детей кроме украинской стороны? Это ж нужно быть таким необразованным человеком.Не тупите. Изучайте хоть что нибудь