мистерЛяпсус• 17 августа 2023

Пече біль із середини...

Дівчата, місяця 2 вже немає сексу з чоловіком.
Напишу як відчуваю, подивіться зі сторони.
Ми в шлюбі 10 років, маємо 2 доньок, дім, машина, квартири дітям вже купили.
Наразі я реалізованіша ніж чоловік, маю керівну посаду, хорошу заплату, службове авто, багато часу приділяю роботі....
Останні 3 роки приймаю антидеприсанти, бо маю з дитинства булімію- це коли їм і ригаю, вибачте за подробиці...
Антидеприсанти мене стабілізують, але маю прибавку в вазі- наразі важу 74 кг, коли ми починали бути разом, до вагітностей важила 54. Маю масивніший верх- руки масивні, груди, без талії, фігура яблуко....
Не знаю в вигляді моєму вина....
Чи в тому, що я успішніша...
Чоловік мій в пошуку себе- він має пасивний дохід - наразі то тисяч 20 і шукав до війни себе- останнє що робив- організував з другом невеличке кустарне виробництво меблів - купили станок, тканину, деревину, почали розвиватись, почалась війна....
З першого дня пійшов доброаольцем, всяко було, але з зими він в місті - майже кожну ніч ночує дома, вдень в частині....
Інтересу як до жінки до мене жодного...
10 днів я з дітьми була на Західній Україні...ні копійки не дав на поїздку...
Повернулимь додому - шара покоти, хоча був пів дня дома, навіть хліба немає...
Як ми зїздили- краями, інтересу немає....буа в частині, вернувся ночувать, надутий, як сич, ліг від мене окремо......
Пишу і гірко на душі, немає тепла, підтримки, уваги, як до жінки...
Просто виговориться захотілось...почути чи теплі слова, чи ляпаса по щоці....
Дівчата, що мені робить