Не гоню• 18 августа 2023
Називається, ранок не з кави) Закінчився SPF
Порадьте, дійсно, класний захист. Щоб не залишав липкий фініш і добре захищав. Маю проблеми з пігментаціжю, тому захист це найважливіша умова.
Був SVR SPF 50. Дуже посередній варіант.
Лунтик-паунтик• 18 августа 2023
У мене біодерма 50,не липне
Є ще корейський,зараз не скажу виробника-він більш плотний
Але обидва наразі влаштовують
ЖонДуан• 18 августа 2023
В мене цей.
Раджу спробувати ’на розлив’ кілька різних і так підібрати.
Пьяная вишня• 18 августа 2023
Корейські беріть,вони на новітніх фільтрах.
Benton в зеленій упаковці,Neogen,Skin 1004,Beauty of joseon.
Аноним_Русалка• 18 августа 2023
А ви вчора не бачили, що він сьогодні закінчиться ?
Я люблю hydropeptode з тінтом
Принцепесочка• 18 августа 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
У мене біодерма 50,не липне
Але обидва наразі влаштовують
Плюсую к Биолерме, у меня очень агрессивное солнце, только этот и помогает и не липкая кожа после него
Крошечка-хаврошечка• 18 августа 2023
Eucerin лінейка Антипігмент, мені за півроку усунула велике пятно на лобі. До цього що тільки не робила. Не вірила. Там спф 30 правда, але мені допомагає.
Луноходик_Ик• 18 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Наносити на все обличча чи на проблемні ділянки?
маска Ілона• 18 августа 2023
У меня Санбрелла ходи ленд
Еще купила в этом году ordinary -плотный крем ,пользуюсь только на пляже
Тут уж очень советовали Rilastil,купила на свою голову. Жирный очень,совсем не для города ,не нравится мне .
Крошечка-хаврошечка• 18 августа 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
На все. В мене сиворотка, нічний крем, денний з СПФ 30. Біодерма ще був Фотодерм СПФ 50+ непоганий, але на пігментні плями не впливав, просто захист.
Бабка_в_кедах• 18 августа 2023
У мене Гідропептид без тону, була Корея Пуріто минулого року, то заробила собі пігментацію
Авен, Лярош дуже плотні для обличчя, для тіла вони добрі
Крошечка-хаврошечка• 18 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Скажите зачем он надо ???
Після 35 зрозумієте) Я також все життя на сонці, солярій в юності, а потім пігментація як поперла. За кордоном всі з юності користуються спф, була здивована.
Тро Нью-Йорку• 18 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Скажите зачем он надо ???
Шоб пятнами не покрыться после 40. Мне 49 пятен нет, пользуюсь всегда, как зубы почистить
Завтра не пью• 18 августа 2023
У меня is clinical eclipse (плотноват, беру его на море, где очень высокий фактор УФ) и ланкастер милки ойл-фри спф50. Я пользуюсь витамином С 20% и ниацинамидом сейчас, очень важна хорошая защита. Довольна ланкастер на все 100%, второй тюбик, перестала пользоваться тональным, так осветлилось лицо за год, никогда так круто ещё кожа не выглядела
Весела пiсенька• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А какой именно Ланкастер, можете ссылку или фото? Спасибо.
буреЛОМКА• 18 августа 2023
У мене влітку були ось такі - жодної пігментації навіть після моря. Раніше був жах, коли не користувалася
Не гавкаю- но охраняю• 18 августа 2023
Eucerin photoaging 50 spf.
В мене теж пігментація. Я зараз на морі вже третій тиждень, висипань майже немає. Тіло засмагле, а обличчя тримається.
Завтра не пью• 18 августа 2023
МинерАлочка• 18 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
І не лінувалися смайлика ліпити? Поржіть. Багато буваю на сонці, засмагаю швидко, а обличчя білесеньке вкінці літа
Вкуси мене• 18 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А его как наносить ? У меня тоник сыворотка крем под глаза ,а санскрите?
Курочка• 18 августа 2023
Вот эти классные
CeraVe не подойдёт, если у вас жирная или комби кожа, он довольно плотный. Второй макет более гелевуд текстуру.
Плюсуб за Benton в зелёном тюбике, тоже гелевав текстура