Разгуляшка• 16 июня в 23:51

В мене не залишилось смислів жити крім

дитини. Я зрозуміла це. Що в мене більше немає смисла жити. Якби не дитина , яка мене дуже любить, я б вже не жила.
Ця війна вже виснажила мою психіку
sur_sur• 17 июня в 22:02
Ответ дляРазгуляшка
Раніше якісь мрії були, плани. З початку війни все на роль умножилось
А що за мрії?

Кашпо• 17 июня в 22:06
Ответ длякураГАЛЯ
Я ніде не писала, що себе ідеалізую, я писала про своє ставленяя про самогубців. Мені їх не шкода, в них був вибір, а от людей яки опинились поряд з цими хворими, мені шкода, особливо дітей.
депресія це також хвороба
хвороба не завжди дає вибір
кураГАЛЯ• 17 июня в 22:24
Ответ дляКашпо
депресія це також хвороба
хвороба не завжди дає вибір
Як і алкоголізм, наркоманія, то чомусь ми не жаліємо їх.
Ви емпатична хороша людина, я поважаю вашу думку і не нав´язую свою, просто написала саме своє ставлення до суїцидників.
Пукимончиг• 17 июня в 22:34
Виїжджайте разом з дитиною
автор Разгуляшка • 17 июня в 22:52
Ответ дляsur_sur
А що за мрії?
Були та сплили. Вже не важливо
Триндю-бриндю• 18 июня в 08:53
Ответ длякураГАЛЯ
Вы действительно не понимаете разницы, они сами заливают в себя алкоголь и наркотики, а при депрессии может быть банальный сбой в работе организма, с той же выработкой серотонина. Давайте тогда чмырить людей и с онкологией, и с диабетом, и с гормональными нарушениями.
кураГАЛЯ• 18 июня в 09:15
Ответ дляТриндю-бриндю
Ще раз повторю, людина вирішила померти, нехай мре, але без шкоди іншим. Не відчуваю емпатії.
автор Разгуляшка • 18 июня в 09:16
Ответ дляТриндю-бриндю
Ні, депресії немає, то все просто ’ліниві кобили’, які нічого не хочуть робити.
Чесно, я в сама так колись думала. Каюсь. Просто народ дуже необізнаний
кураГАЛЯ• 18 июня в 11:33
Ответ дляРазгуляшка
Просто народу на дипресивних пофігу. От і все. Єдине, як я писала вище, суїцидники можуть не лише себе життя лишити, а й нашкодити іншім. І от в таких ситуаціях вони реально небезпечні. Тому лікуйтесь і не нашкодьте іншим, хоча в такому стані ви можета нашкодити своїй дитині. От її як раз і шкода.

Небалувана Галя• 18 июня в 16:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Как же надоел этот спам от слабоумных
Как же вы о себе отзываетесь ’красиво’ про слабоумие)
Что у самого человека сидит внутри,то они так говорят о других.
Любовь Калистратовна• 18 июня в 16:22
Ответ дляНебалувана Галя
Нет, это логика для лузеров) Есть кто-то красивый, а кто-то урод, то второе это объективность) Делайте выводы о себе, а не перекидывайте ваше остальным) займитесь своей жизнью, а не спамом.
Любовь Калистратовна• 18 июня в 16:23
Ответ дляРазгуляшка
Так вы расплату и получили, чему вы удивляйтесь?
Меня много• 20 июня в 08:39
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви от нашо перекладаєте відповідальність за своє життя на дитину?
Это не перекладывание ответственности. Это нить, которую автор не решилась порвать.
Выезжать надо в спокойное место, уйти от стрессов, обустроиться, тогда появится желание жить.