И.О. человека• 18 августа 2023
Чи думає про мене колишній чи байдуже йому?
Чи хоче відновити стосунки?
Стебель березы• 18 августа 2023
Есть хоть какие то намёки, что он вспоминает, он вам звонит , пишет, смотрит страничку в соц.сетях?
графиняВишенка• 18 августа 2023
Якби хотів та думав, то уже був би під вашим порогом. Так що, не тіште себе марними фантазіями, а живіть своє життя. Чоловіків на світі дуже багато і обов´язково є той хто буде вас кохати і ви ніколи не будете задавати собі подібних питань.
Ластоноша• 18 августа 2023
Чого Вас це взагалі цікавить?
Колишній на те й колишній, що треба залишити його у спогадах минулого, і не більше.
Святатабожа• 18 августа 2023
Автор, у меня тоже проблема, поняла что дорогой он мне человек, хоть 10 лет не виделись
Святатабожа• 18 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Эти сказки кому как повезёт, много терпил просто терпят мужей нынешних бо шо люди скажуть или что я одна делать буду
Небоброїдка• 18 августа 2023
Автор, чоловіки не такі,як жінки. Вони не думають про оті почуття, не фантазують, не вигадують. Якщо подобається жінка, або хоче повернути, то асфальт переоре носом, а своє отримає. А як не показується, то вже інший інтерес у нього давно.
Простоваля• 18 августа 2023
Если он бывший, почему Вас это волнует?
Или Вы, как бывшая жена моего мужа, сама выгнала, а потом 10-ть лет мечтает, чтоб вернулся? Если так, то даже не вспоминает.
Малявка ще та• 18 августа 2023
Автор, я так розумію, що у вас завуальоване питання до Таро)
Ні, розклад показує, що не думає і не планує повертатися до вас. В нього дійсно нові стосунки і сильні почуття там.
графиняВишенка• 18 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Нехай терплять це їх вибір і їх діло. Ніхто насильно не тримає.