Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 августа 2023
Почему люди верят в Таро?
Сколько не смотрела на ютубе тарологов в начале войны все их предсказания были мимо, да и сейчас тоже. Но люди помешались на этих гаданиях, неужели у кого-то сбывалось все, что предсказывали?
Залізна пані• 18 августа 2023
Тупые, темные, необразованные.
Самое главное - лишенные критического мышления.
Ворожу на каві• 18 августа 2023
А почему верят в своё, по-своему, например в легенды про святые мощи...?
Подвійна веселка• 18 августа 2023
Зараз час, коли немає чіткіх відповідей на важливі запитання, в такі часи, люди починають вірити у те, що здається дає миттєву, а головне швидку відповідь.
Бавовнятий Пупс• 18 августа 2023
А чому люди вірять політикам? Те, що вони кажуть і обіцяють - теж не збувається
Непозбувна Бентега• 18 августа 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ага із року в рік десятиліттями...
За умови детального розкладу, таро - свого роду коуч-сесія. Потужний інформаційний інструмент , який дає можливість людині подивитися на ситуацію з іншою сторони і проаналвзувати заново те, що відбувається в житті і причини, які привели до цього. Таро показує можливі тенденції, а вибір залишається за людиною. Таро дає варіативність. Це моя думка і причина того, що я вирішила практикувати таро. Хто не згоден - має право
Стетоскопуло• 18 августа 2023
Ответ дляAnna_ABC
Як ви прийшли до таро? Дуже цікаво, як вивчали?
Як війна почалася, шукала відповіді, був стан тунельного бачення. Зараз розумію, якби відносилась до таро серйозніше, могла б інакше вчинити в певних ситуаціях, могла б розглянути тенденції різних варіантів... вчила і навчаюсь по книгам і курсам. Не впевнена, що тут можна писати авторів.
західний_діалект• 21 августа 2023
таро не предсказывают будущее, только дают анализ ситуации, помогают разобраться и найти причину, корень зла. Игральные могут предсказать, но там обратку можно схватить, это темные дела