Тепличная• 18 августа 2023
Побачила відео в інстаграм щодо зрад.
Дівчина розповідає на відео що її наречений зраджував при цьому:
1.у всіх соціальних мережах в нього було майже всі фото де вони разом.
2.його локація через айфон локатор була ввімкнена.
3.він дзвонив по декілька разів на день.
4.регулярний секс був.
5.жодної підписки на іншу жінку в інсті не було.
6.Завждм відповідав на телефон, а також вона мала пароль до його телефону!
Люди добрі… я в шоці. Я б при таких розкладах в житті не подумала що хтось може встигнути змогти і захотіти зраджувати… вона до речі дуже красива і фігурова. Я сама навіть оцінила її як жінка.
Тобто судячи з такого - перейматись чи зраджують тобі чи ні - немає сенсу? В кожних стосунках я себе цим ДОЇДАЛА і страждала… але навіть при такому чоловік всеодно може зраджувати. В мене нікого немає зараз , я ніколи , навіть коли була в стосунках, не казала типу мій не такий, але певно якби були всі такі пункти то думала б точно мій не такий). Я в шоці!!!!
Як він це встигав і умудрився я навіть не знаю. Але висновок напрошується що хоч як не контролюй - як захоче то всеодно зрадить і мабуть виїдати себе (це я собі на майбутнє ) сенсу нема….. а я завжди себе страшно мучила
4.регулярний секс був.
Тепличная
• 18 августа 2023
Тобто питання : наполягати і контролювати сенсу нема?і мучити себе питання чи зраджують ?
маминаБубочка• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Ви кондуктор-контролер чі шо? Оце не хватало мені ще мужика пасти як барана.
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я дуже людина як би то написати… чутлива
Якщо не взяв трубку 1-2 год значить з кимось (
Сусідка знизу• 18 августа 2023
Висновок простий: у зраді ЗАВЖДИ винен той, хто зраджує, а не його половина, що була недостатньо гарна чи недостатньо уважна
Фізик-ядерщик заочно• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
мабуть і почав зраджувати, щоб вивільнити свій мозок від тотального контролю. тим паче, знав,що контролюють, тому і старався не спалитись. існує другий телефон і другі аккаунти. хто захоче-той знайде можливість
Анонимус Я• 18 августа 2023
Контролировать другого человека? Зачем? Вы его усыновили? Какие то рамки должны быть, что можно и нельзя. Но не контроль как от мамы. И изменяют любым. Даже Джоли изменяли.
Аль де Барановна• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Не чутлива,а істерична. Це таки велика різниця
маминаБубочка• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
це не чутлива, це маніакально ревнива і від таких рано чи пізно мужики просто тікають, бо такі жінки душні.
Сусідка знизу• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Ну і навіщо? От що ви х цих підозр маєте?
Фізик-ядерщик заочно• 18 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Шакірі зраджували і Майлі Сайрус і багатьом красуням. Бейонсі і далі по списку
Я тут Живу• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Нет мужчины - нет проблем.
Анонимус Я• 18 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Помню эту историю про Шакиру и варенье
Но как маньяк следить за мужем и его телефонами не стоит. Если захочет то изменит в любом случае.
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
У мене колись коли я була раніше в стосунках завжди була тотальна підозра і шалений страх що мені зраджують. Я боюсь цього і до сьогодні як вогню
Ку ка ку ка ку• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Так это в вас проблема, и не чувствительность это вовсе. Это комплексы ваши
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я сама втекла від всіх )
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Комплекси ? Які? Щодо зовнішності?
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Не бійтеся. Всі чоловіки зраджують крім імпотетів. Навіть страшні і без грошей. Але і жінки у 70% зраджують. Так що спокуха
Анонимус Я• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Вам надо это проработать. Или с психологом или поищите лекции на Ютубе. У вас травма на этой почве. И вы бессознательно выбираете таких мужчин, которые вам будут изменять. Что бы свою травму переживать снова и снова. Как например, ели в семье пара бил маму, то девочка чаще всего и выбирает себе таких же, обесценивающих ее мужей.
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Я це теж розумію. Але це для мене шалений шалений страх я не розумію чому. Я боюсь цього як смерті близького(
Ку ка ку ка ку• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
Комплекси ? Які? Щодо зовнішності?
Необязательно. Просто вы неуверенны в себе, неуверенны в партнере, в вас нет спокойствия и уравновешенности. Вы свою травму или боль каких-то прошлых отношений переносите на нынешние и портите жизнь себе и партнеру
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Дякую. А шукати лекції на які теми треба? Боязьнь зрад?
Дон Пэдро• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
це називається не ’чутлива’, а ’нєрвозна’)))
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ні я зараз взагалі сама. Але такий сценарій в кожних стосунках починаючи від найперших
Навіть якщо поговорив по робочих питаннях щ жінкою - мене накривало
Кіма кепка• 18 августа 2023
Якби мене тотально контролювали і виносили мозок, то зрадити було б справою мого життя. Щоб втерти носа. Отримати козир, яким можна вдарити найболючіше. Ну раз до тебе вже ставляться, як до скотини.
Анонимус Я• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
А вы подумайте, почему так? Вы боитесь что выбирают не вас, и что та другая, лучше вас? Или может воспринимаете партнёра как свою собственность? Тут вы сами должны в себе разобраться.
Дон Пэдро• 18 августа 2023
Ответ дляТепличная
це до психолога.
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Ну як як до скотини? Якщо ти любиш його дуже, все готова для нього але боїшся зради - хіба це як до скотини.?.. ви серйозно
Тепличная
• 18 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Мабуть і те і інше але швидше перший варіант
Чавонадо• 18 августа 2023
Якісь хрінові стосунки, якщо я людині не довіряю. Я б такі й не починала. Водити на повідці і постійно контролювати дорослу людину - нудно, в житті є багато значно цікавіших справ.