Добрий день, дівчата! Чи є тут такі, у яких відбувся кризис особистісного росту та була необхідність змінити або розширити коло спілкування? Можете поділитися досвідом, як ви справилися?
Чи знаєте ви які-небудь групи для спілкування жінок для підтримки в Києві? Мовні клуби для підвищення навичок спілкування англійської?
Мишка-шалунишка• 18 августа 2023
Англійська English grade за 500 грн, де вчителя селта здають. Але треба мати хоча б А2 й від 18 років.
Те ж саме бачила у бритиш консул оффлайн і у поліглот онлайн, треба відслідковувати набори.
Котогосподиня• 18 августа 2023
купа всяких бабо-качів... мене на жаль воротить від усяких жіночох тусовок... ьбо частіш за все там або вагіну качати посилають , або розказуьб як важливо бути мужиком в юбці, або якісь ’волшебні’ вєдіческіє жєнщіни...
тому я за те щоб іти просто по інтересам - чисто по мові щось, або чисто по тренуваннямдля тіла.. а там і спілкуваннябуде. без отих диханій маткою в стілє світлами керімовой
Котогосподиня• 18 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
одни уже создали группу
и разругались со всеми
о це хто?
Помаранчова душа• 18 августа 2023
Доброго дня. А який у вас рівень англійської? Ви шукаєте оффлайн чи онлайн? І скільки вам років? Які інтереси маєте? Можна разом щось придумати, але тільки онлайн.
Ответ дляМишка-шалунишка
Дякую!
Платье Длинное бальное• 18 августа 2023
І я хочу з вами на англійську. Або щонеділі на просеко зустрічатись в центрі 🙂
Ответ дляТворю чудеса
одни уже создали группу
и разругались со всеми
Я мала на увазі групи офлайн. Знайома з Берліну каже, що в них там після Ковіду поширилися групи для спілкування вживу, бо люди засумували за спікуванням в теплому колі однодумців.
Ответ дляКотогосподиня
Дякую!
Ответ дляПлатье Длинное бальное
На англійську я ходжу в Инглиш Прайм. Можете приєднуватися. Але це лише раз на тиждень зустріч. Мені недостатньо.
Аноним_• 18 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
одни уже создали группу
и разругались со всеми
Ой, ніхто там не розсварився) Поодинокі випадки ображених не зіпсували картину. Деякі уміють нормально спілкуватись
Котогосподиня• 18 августа 2023
Ответ дляшальная мама
знайдіть фітнес по душі. я обожнюю барре, пілатес (там купа жінок, дівчат з різними інтересами), але все ще за кордоном((
Ответ дляКотогосподиня
Я пошла на стретчинг. Люблю его, давно когда-то занималась. Но это же только позаниматься, говорить же некогда)
Котогосподиня• 18 августа 2023
Ответ дляшальная мама
а де саме ходите?
Ответ дляКотогосподиня
а де саме ходите?
на Оболони, сТАНЦІя
Гарні диньки• 18 августа 2023
Ходила в клуб для спілкування англійською.
Сіли 2 жіночки, познайомилися і почалося спілкування тільки з іноземцями чи більш молодими хлопцями і дівчатами.
Їх одразу відводили до інших груп.
Тих хто сидів і ’не увійшов до їхнього кола спілкування’ ігнорили і просто пересіли з новими обранцями до інших столів.
І ті хто не пройшов кастинг просто уходили.
Ті хто приходив пізніше знали одне одного і формували свої окремі столики спілкування.
Відчула себе як школярка десь на ’підлітковому’ святі.
Їх одразу відводили до інших груп.
Успокойся_Успокойся• 18 августа 2023
Я знайшла жіночу академію - проводяться різні психологічні ігри, налаштовані на розуміння та сприйняття себе.
Там познайомилась з декількома цікавими людьми, продовжуємо спілкування поза академією.
Успокойся_Успокойся• 18 августа 2023
Ответ дляшальная мама
Це курси чи як?
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Це курси чи як?
Так, я ходжу на курси в English Prime, там також є speaking club.
Ответ дляГарні диньки
Їх одразу відводили до інших груп.
Розумію вас. Все залежить від людей та атмосфери.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Як називається академія?