Елена-1aab• 18 августа 2023

Онлайн-школи з адекватними цінами?

Таке питання - скоро зима, і москалі будуть намагатися гатити по електромережі, діти в школу ходити, зрозуміло що не будуть - може порекомендуєте якусь онлайн-школу з адекватними цінами? Оптиму не пропонуйте
pretty-katy• 18 августа 2023
1-4 клас школа «поклик». Нам очень зашла)

Teverde• 18 августа 2023
Їх багато, всі пропонують безкоштовно пробні дні. Джерело, А+, Атмосферна і т.д
В оптимі взагалі можна лише декілька предметів обрати, дешевше ніж повне
So_so• 18 августа 2023
А какая цена сейчас в Оптиме? Мы тыс 3 платили, но давно.
tirin• 18 августа 2023
Онлайн или дистанционная? Если дистанционная устраивает, Ангстрем посмотрите.
CatyK• 18 августа 2023
Ответ дляSo_so
3500 ученик, 1600 экстерн без проверки
Наталья-bb9d• 18 августа 2023
Моя донька минулого року першу чверть ходила в звичайну школу,а потім перевела її в приватну. Завдяки тому, що у нас інтернет в квартирі по оптоволокну-вона не пропустила жодного уроку,навіть коли світла дома не було, ноутбук в цьому питанні -гарна річ. Почитайте тут: https://kidslife.org.ua/formaty-navchannia/online-...
MrsQueen• 18 августа 2023
Ответ дляCatyK
3500 ученик, 1600 экстерн без проверки
Как это без проверки?) Просто так дают аттестат ?)
ПазлШредінгера• 18 августа 2023
School to go - безкоштовно
CatyK• 18 августа 2023
Ответ дляMrsQueen
ахаха. Проверяют только годовые контрольные.

bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляTeverde
В оптиме 5 предметов по цене всех в атмосферной. Но ради справедливости, уроки в Оптиме интереснее
bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
School to go - безкоштовно
А как в нее попасть? Никто не отвечает
ПазлШредінгера• 18 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
А как в нее попасть? Никто не отвечает
Напишіть їм на імейл, я правда не знаю, чи триває ще набір
bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Писала
ПазлШредінгера• 18 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Писала
Пардон, я там не працюю, нічим не зможу допомогти
Ollka• 18 августа 2023
Ответ дляTeverde
Джерело не рекоменлую