Таке питання - скоро зима, і москалі будуть намагатися гатити по електромережі, діти в школу ходити, зрозуміло що не будуть - може порекомендуєте якусь онлайн-школу з адекватними цінами? Оптиму не пропонуйте
Наталья-bb9d• 18 августа 2023
Моя донька минулого року першу чверть ходила в звичайну школу,а потім перевела її в приватну. Завдяки тому, що у нас інтернет в квартирі по оптоволокну-вона не пропустила жодного уроку,навіть коли світла дома не було, ноутбук в цьому питанні -гарна річ. Почитайте тут:
bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляTeverde
Їх багато, всі пропонують безкоштовно пробні дні. Джерело, А+, Атмосферна і т.д
В оптимі взагалі можна лише декілька предметів обрати, дешевше ніж повне
В оптиме 5 предметов по цене всех в атмосферной. Но ради справедливости, уроки в Оптиме интереснее
bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
School to go - безкоштовно
А как в нее попасть? Никто не отвечает
ПазлШредінгера• 18 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
А как в нее попасть? Никто не отвечает
Напишіть їм на імейл, я правда не знаю, чи триває ще набір
bespe4na_mavpa• 18 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Писала
ПазлШредінгера• 18 августа 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Писала
Пардон, я там не працюю, нічим не зможу допомогти