Ольга• 18 августа 2023
а чем закончились истории с "самнезнаюкаксюдапопалзаблудился" в начале войны?
например, этот рашистенок:
У четвер, 24 лютого, на офіційній сторінці головного комітету ЗС України Валерія Залужного оприлюднили фото двох чоловіків у формі. Коментарі до них пояснювали, що це полонені російські військові. Пізніше у соцмережах з´явилися відео за участю одного з чоловіків на фото. Він називав своє ім´я, військову частину та стверджував, що служить у підрозділі інженерно-саперної роти. На іншому відео схожа на нього людина пояснює: "Ми їхали колоною і загубилися".
На телеканалі "Россия-24" інформацію про полонених російських солдатів назвали "фейком". Міноборони Росії заявляє про відсутність втрат серед російських збройних сил на території України.
ВВС знайшла 40-річну мешканку Саратовської області Наталію Дейнека, яка стверджує, що на згаданих фото й відео - її син Рафік Рахманкулов (саме так представився полонений). Ось її розповідь.