Мрію про космос• 18 августа 2023
Стоимость покраски волос
Добрый вечер, форумчанки! Кто знает, как в салонах формируется цена на покраску волос? Например, мелирование. Сегодня звоню мастеру записаться и заодно спросила, не повысилась ли цена? Ответ: в зависимости от расхода материала. Но волос ни гуще, ни реже у меня за 3 месяца не стало. В прошлый раз цена повысилась по сравнению с позапрошлой покраской на 20 процентов. Думаю, ну ладно, всё дорожает. Но сегодня она сказала что будет ещё дороже. У меня складывается такое впечатление, что мастера новеньких цепляют более- менее приемлемым расценками, а потом, как прибили клиента, пошло- поехало. Что значит: в зависимости сколько материала уйдёт...
ПАЦАНКА О• 18 августа 2023
Залежить від кількості фарби. У мене буває по-різному теж - більше-менше відростає
Кукусикиииииии• 18 августа 2023
Купую фарбу сама, йду в салон на фарбування. Теж в одного і того ж майстра ціна різна 250--300грн
Вишиванка• 18 августа 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Фарбуетесь тон в тон? Яка фарба? Скільки часу майстер витрачає?
Я не тону• 18 августа 2023
Меліровка це: фольга, порошок для освітлення , шампунь, вода, світло, робота з фарбування. Далі після меліровки тонування, це: фарба, окисник, олаплекс чи якісь інші ніштяки для волосся, світло, вода, закріплювач фарби та нейтралізація процесу фарбування , маска, кондиціонер, спрей для розгладжування волосся ,укладка .
От і рахуйте на що і де піднімалась ціна. І все це також залежить від довжини волосся і від того скільки отого всього використано
Альфред Шнитке• 18 августа 2023
Доллар растет, поставщик уже написал что с понедельника новый прайс на препараты и расходники. Так и формирую цены, по вынужденности
Вишиванка• 18 августа 2023
Ответ дляЯ не тону
Закріплювач процесу та нейтралізація - це що?
Я не тону• 18 августа 2023
Ответ дляВишиванка
Це зазвичай якась кисла маска чи шампунь , який нейтралізує дію реакції фарби і окисника. Зазвичай після фарбування волосся намилюють два рази. От один раз це цей засіб
Вишиванка• 18 августа 2023
Ответ дляЯ не тону
Нейтралізація кольору косметичної бази чи натуральної холодні теплими та навпаки розумію. А нейтралізація шампунем не розумію. Закрити кутикулу? Хіба це нейтралізація?