#Пойду_кгадалке• 19 августа 2023
Вам не соромно ходити на епіляцію глубокого бікіні? Як себе налаштувати…
Плету интриги• 19 августа 2023
Стыдно первый раз, потом как на работу) не хочется идти, но по итогу хороший результат)))
Садоводница• 19 августа 2023
Ой, у меня анус чёрный как у негра, ещё геморрой и анальная бахромка 😱🤣🤣вот где позорище, но мне по фиг. Че то хожу, а волосы в жопе все никак не убираются. Наверное надо сто раз туда ходить
вкрации• 19 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
А если захочешь пукнуть , то что делать?
А если, от неожиданной боли, расслабишься и пукнешь?
Треба ось так• 19 августа 2023
Никогда не ходила ни на эпиляцию, ни на депиляцию бикини. Одна из причин - комплексы
Бла бла бла• 19 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А навіщо себе примушувати? Не ходіть.
Бо хотять бути 10 з 10
Natali95-95-95• 19 августа 2023
А дуже боляче? І чи сильно вростає? Бо користувалась епілятором, то це жесть.
Молчалка• 19 августа 2023
Ответ дляNatali95-95-95
Після цукрової - взагалі не вростає. Після воску - вростало. Боляче, з часом звикаєш і вже не аж так болить.
Вареничніца• 19 августа 2023
Їм же не соромно мені таке робити, то чого я маю соромитися? На манікюр же не соромно...
Пупуговка• 19 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Захочете - пукайте, нічого страшного, це природньо.
Я майстер депіляції з багаторічним стажем .
ШанельКуКу• 19 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Хожу к мужчине. Не стыдно.
+. У меня мастер мужчина. Все ок. Уже третий год.
Чучало яблуні• 19 августа 2023
Ответ дляПупуговка
Вам нравится ваша работа? Всегда интересовал вопрос, почему выбирают такую профессию.
Экспертиза• 19 августа 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Потому что писькодралки 45+ т грн зарабатывают
Плету интриги• 19 августа 2023
Ответ дляNatali95-95-95
После шугаринга не вростает. И в сравнении с эпилятром вообще не больно)))
Пупуговка• 19 августа 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Взагалі то я майстер спа процедур і массажу. Депіляція- це як додатковий заробіток.
Працювала у салоні в якому косметолог гидувала робити цю процедуру, а клієнти питали, тож я пішла на курси і навчилася.
Не то щоб я дуже любила це робити ( це ж не бісером вишивати 😂), скажімо так, отримую задоволення від добре виконаної роботи, задоволених клієнтів і матеріальної винагороди.
Завжди з рушником• 19 августа 2023
Дело не в стыде, а в том, что можно подхвптить чтл угодно, не верю в их стерильность
Пупуговка• 19 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
😂🤣😂🤣😂
Пацаааааааан• 19 августа 2023
Некомфортно скорее. Потому делаю сама себе шугаринг. Не так идеально, но норм
Так точно!• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Мене більше цікавить питання стерелізації аніж сорому
Це тією ж насадкою комусь ноги роблять?
Те що комусь жопу роблять вас очевидно не хвилює?)))
Якщо серйозно, там же чохол вдягають одноразовий
Сорока-ворона• 19 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
А ходить лохматой нет комплексів?