Kakainnnnnn• 18 августа 2023

Камера видео наблюдения помогите

Спасайте в частный сектор решили покупать камеры видеонаблюдения)
Какая фирма и какие лучше всего?
Тут как тут• 18 августа 2023
А спасати від чого, у вас маргінальний район? Просто сама постановка питання трохи дивує.
А поговорить?• 18 августа 2023
Так они разные, на разные запросы, от этого нужно отталкиваться. Вам консультацию дадут в профильном магазине.
автор Kakainnnnnn • 18 августа 2023
Ответ дляТут как тут
Та ні вибачте не так зрозуміли ви)
Рятуйте типу яка камера краща
Викликаю на дебати• 18 августа 2023
Обратитесь к специалистам, если прям все плохо и надо спасать, а не просто подсматривать за соседями, кто куда пошёл.
автор Kakainnnnnn • 18 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Ну я думаю заказать в интернете не на всех сайтах есть консультация
Тут как тут• 18 августа 2023
Ответ дляKakainnnnnn
Та ні вибачте не так зрозуміли ви)
Рятуйте типу яка камера краща
Можна як варіант звернутися в поліцію охорони чи до приватної охоронної служби. Це ефективніше, ніж камери -- за сигналом одразу приїдуть і все перевірять.
Щедрик ведрик• 18 августа 2023
Ответ дляKakainnnnnn
Та ні вибачте не так зрозуміли ви)
Рятуйте типу яка камера краща
камера одна не бывает, есть система наблюдения - у меня на 8 камер, отдельно вольер и гараж. Вот сайт, мы тут выбирали, но устанавливал нам специалист.
https://bigl.ua/sc-6638057-komplekt-videonablyuden...
автор Kakainnnnnn • 18 августа 2023
Ответ дляТут как тут
Це ми теж будемо робити, і сигналізація і камери все у приватному будинку треба)
Ми тут лише 2 тижні живемо і це вже потрібно дуже)
автор Kakainnnnnn • 18 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Спасибо
На_оба_рот• 18 августа 2023
Мы брали вот такие на участок.
Тут как тут• 18 августа 2023
Ответ дляKakainnnnnn
Правильно. А фахівці вам і камери поставлять, і моніторинг будуть здійснювати. Мій колишній уклав з ними угоду ще на етапі будівництва будинку -- жодного разу ми не пожаліли, увесь час спокійні, бо спеціалісти своє діло знають.