ЭкстрасенсиХаЯ• 19 августа 2023

Німеччина, яка адреса таборів для біженців

Будь ласка, поділіться адресою таборів для українців в землях Гессен та Баден Вюнтенберг. Можливо хтось може розповісти, які умови там та скільки часу у вас пішло на пошук квартири, у кого є такий досвід? Дякую за відповідь.
Да будет так• 19 августа 2023
https://uahelp.wiki/first-steps/where-to-go/camps

Дон Пэдро• 19 августа 2023
А эти земли ещё принимают? Не знаю как там сейчас все происходит
Но читала что могут по месту любого лагеря, распределить в другой где свободно
Альфред Шнитке• 19 августа 2023
Ви їм листи писати збираєтеся?
Да будет так• 19 августа 2023
І забудьте про те що у кого і як... пишуть коли все добре, більшість тих що без ПТПі в гуртожитках вже 1,5 року відписуватись не будуть... Це дійсно і ваше вміння діяти і випадок і ще багато чого. Зараз багато українців доплачують з виплат, бо квартирв по соціальним нормам не проходить і про це вам також не напишуть. Баден Вюртенберг найскладніша земля,,ботам досить багато роботи і житло здають переважно працюючим...Тожпитанням за чим їдете, за роботою чи виплатами.
Да будет так• 19 августа 2023
І ще зараз в пріоритеті розселяють по гуртожиткам і контейнерам, далі шукаєте самі. Просто майте реальні очікування, так буде легше.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую!
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую за відповідь. Спочатку треба приїхати, звичайно хочеться знайти роботу, німецьку мову знаю на розмовному рівні, не можу вирішити в яку з цих земель їхати
грешница кающаяся• 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
я не в Германии, я вам не верю.
Злата1747• 19 августа 2023
Мюнхен dachauer strase 122a там принимают.

автор ЭкстрасенсиХаЯ • 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Велике дякую!
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Поділіться досвідом, які там умови і наскільки реально знайти квартиру
Да будет так• 19 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Головне в місто Штуттгарт не їдьте...
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Квартиры трудно найти, в лагере все условия, питание, стеральние машини, душ, в комнате 4 человека, в лагере можно жить и 1 год, но пособие будет.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Головне в місто Штуттгарт не їдьте...
Добре.В Штуттгарт не збираюся
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Головне в місто Штуттгарт не їдьте...
А что там у вас? Перенаселение.
Жерица ночи• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Есть отдельные комнаты для мам с детьми?
Жерица ночи• 19 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Бесплатно дают !
КоролеВешна• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
А туалет на сколько человек?
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Да, там и кроватки детские есть, и персонал выдаёт средства гигиены, и вайфай есть, но слабый днем когда все подключаются, а ночью нормальный.

Жерица ночи• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Туалет тоже отдельный при комнате??? Телевизор есть?
Да будет так• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
А что там у вас? Перенаселение.
Угу і як наслідок очікування до 1.5 року документів, які інші за місяць отримують і чудова можливість зробити це не просто очікуючи, а ще подавши заяву до суду і всі наслідки цьогт...Багато не вірить.. думають що то лякалки, що б інші не їхали...
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляКоролеВешна
А туалет на сколько человек?
На каждом этаже общий, то есть, мужской и женский, по 5 кабинок, и по 5 душевых.
Наверняка• 19 августа 2023
Судя по отзывам лучше Гессен
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Нет, туалет на каждом этаже мужской и женский, телевизора нет, только 2 вух ярусные кровати, но телевизор там и не нужен, все фильмы смотрят в телефонах.
Жерица ночи• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Дайте фото комнаты.
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дайте фото комнаты.
Не могу, может завтра.
КоролеВешна• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Спасибо Вам за инфо🌹
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дайте фото комнаты.
Комнаты как в обычной общаге, по бокам 2 вух ярусные кровати.
Жерица ночи• 19 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Не могу, может завтра.
Нам срочно надо
Злата1747• 19 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Нам срочно надо
Приезжайте посмотрите, Мюнхен Dachauer strase 122a.