Ранком в кухні Т2 вмикаю, автоматом марафон. Ось зараз про тарифи на світло.
Герус онлайн. Я ось не знала, а ви знали, що підняли тариф на світло тому що великі БОРГИ за світло? І розраховують ці борги покрити до кінця року.
Тобто ті що платять зараз покривають фактично борги тих, хто ні.
А далі що? Енергокомпанії будуть отримувати надприбутки? Повернуть старий тариф?
Після Геруса, якісь наступний експерт, головне, що вишиванку одяг, з вумним обличчям розказував , що насправді ринкова вартість 5,2 грн, а те що нам підняли, це вдічі меньше за ринкову вартість.
Сиджу реально в шоці. Нас тримають за лохів. Після цього обговорення типу я повинна радіти що тариф ні 5,20?
Leeloo_aloha• 19 августа 2023
Ответ дляPeres Lal
30% атомной энергетики у нас сейчас оккупированы. ЗАЭС делала 6,2 ГВт электроэнергии. Сейчас выживаем тем, что большая часть промышленности у нас остановлена/разрушена или захвачена, тем самым не создает нагрузку на энергосистему.
Енергію ми виробляємо, хліб вирощуємо - вони могли б бути дешеві для населення. Але включається економіка, треба продавати аби заробляти й віддавати борги. Тому більшість населення чекає пздц, малі зарплати і великі тарифи, високі ціни.
Ответ длячир
У меня не вонючая, но если налить в банку, то к концу дня ее стенки будут склизкими, Я ею даже цветы не поливаю. Киев.
Ми сусіди, БЦ. До концесії ми були одним цілим, було ДП Київводоканал, зараз Білоцерківвода.
І цю жижу продають по ціні питної води. Бо монополісти, замість покращувати якість, просто чекають, поки труби самі прорвуть. Стикнулись того року із цим, там гниль повна.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Наша країна,при наших ресурсах, давно могла б стати найбагатшою у світі.
Але є одна умова ’Не красти’.
Та й таке....
Але є одна умова ’Не красти’.
Та й таке....
А які такі ресурси? Ви так пишете, наче ми як якісь Емірати, чи парашка нафту й газ задарма качаємо. Наш головний ресурс - гарні землі. Але вони потребують великих вкладень. І не дуже до сільського господарства під час війни.
Ответ дляВозрастная
Ви там почитайте, для початку, як розбудовувались Емірати. Бо слово знаєєте, а зміст - ні.
До України не має ніякого відношення *спойлер*
Ответ дляВозрастная
О, чекали на це питання. А інші розходи які? Які податки в інших країнах? Яка вартість оренди житла? Вартість всіляких побутових послуг, іниернету/мобільного зв´язку, продуктів? Чому це не враховується? Вже ж стільки людей навіть мимоволі за кордоном побували, побачили - так, стабільність є, захист, але ніхто там як сир в маслі не катається. Ну хіба міліонери якісь, чи дуже високооплачувані спеціальності. А решта - живуть скромно доволі. І світло економлять, і воду. Не від жадності, бо дорого. І очевидно, їх супер-великих європейських зарплат не вистачає, щоб не економити. Єдине, мабуть, що дешевше - то одяг на розпродажах.
В інших країнах,працюючи на низькооплачуваній роботі ти закриваєш базові потреби,а у нас?
Ответ дляLeeloo_aloha
По словам министра экономики Украины, в каждой гривне украинца 69 копеек - деньги спонсоров. Понятно, что экономике нашей хана, война дело дорогостоящее, социалка-пенсии-выплаты. Я не хочу в это верить, но понимаю, что дотации ЕС и США в нас не безграничны, и чем-то придется поступиться, чтобы сократить расходы.
Ответ дляPeres Lal
Минус людей у нас выехали кто куда, 12 млн вместе с рф.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Ну добре, заміню Емірати на Катар, наприклад. Це що, змінює те, що у нас практично немає ’дармових’ ресурсів порівняно з деякими іншими країнами?
Ответ дляЗлата1747
Наверное рейтинги марафона близки к нулю, их уже мало кто смотрит, новости все в интернете смотрят, тот бред что они несут, не каждый может смотреть и слушать.
Эту лавочку недавно хотели прикрыть, туда такие деньжища вливают, но что-то передумали, там реально как попугаи сутки одно и тоже торохтят( из пустого в порожнее (
Осенью ещё подорожание намечается, а также обещание веерных отключений, так как всё после разрушений на соплях держится, ведь народ включает обогреватели, электросушилки, стиральные машины , чайники и т.д. ну это в случае, если рашка не будет бить по энергосистеме, а если будет, то отключения можно и даже нужно списать на них.
Ведь те кто повышает цены и не производит качественно ремонт, белые и пушистые, а рашисты твари, потому что добивают и так хлипенько отремонтированный остаток энерго системы.
Многие спросят что ты хотела сказать этим комментарием?
Отвечу:
- нас простых людей держат за идиотов, как одна дебильная сторона, так и другая, состоящая из паршивых уродов.
А мы всё терпим и платим, потому что, другого выхода увы нет к сожалению😥
Отвечу:
Ответ дляkanuka
Да, ещё и думают что люди возле телевизора сутками сидят и все это слушают, ещё и рекламу крутят, прийди в тцк и обнови данные, будь храбрий)))
Ответ дляВозрастная
Що значить ’дармові’? Все, що є, треба освоювати. Це потребує вкладень.
Але є один нюанс: як саме розпоряджатись ресурсами?
Ми маємо потенціал, але просрали всі полімери (с)
Ответ дляPeres Lal
Пора объявлять не ВП, а войну, у нас война, люди мирные каждый день гибнут, в марафоне сутки на пролёт торохтят война, от тогда будет другой разговор справедливость!!! Ато с людей дураков делают, только олигархи да чиновники карманы набивают народным добром, а народ всё должен( твари ненавижу (
Ответ дляВозрастная
Не хвилюйтесь у нас люди вже давно економлять і світло і воду і кошти на їжу те ж економлять
Ответ дляkanuka
Я це називаю ’зомбі-бидло-марафон’. Я таке не можу бачити, бо ніяк не куплю кронштейн і повісити на стіну)))
Була на відпочинку, афуєла, дивлячись на той цирк. Таке враження, що то знущання над глядачами. Ну, або тільки окремій категорії дебілів норм.
Ответ дляO-livе
Если повышают ’преступные тарифы’ (прямая речь Президента страны во время его предвыборной компании) , то как называются эти новые тарифы? Супер преступные? Бандитские? Криминальные? Воровские?
Или они резко перестали быть преступными? В какой момент? Да так перестали, что их даже повышают и рассказывают, что повысили мало, ждите следующего повышения.
По классике - „Точка зрения зависит от точки сидения.“
Вот бы ответил сейчас на свои же вопросы оппоненту на стадионе, было бы весело ))
Ответ дляТыква2016
Ви вважаєте, шо ті, хто залишились, мають платити за тих, хто поїхав?
Ви адепт теорії, що в гвалтуванні винувата саме жертва?
Я так не вважаю. Навпаки. Але реально люди не платять, а будинок потрібно обслуговувати.
В нашому ще не багато таких, а в сусідньому маленькому пів будинка.
Ответ дляВозрастная
Це ви про Польщу? А далі на захід чому не аналізуєте? Я там на соціалах ніколи не жила. Зате ще до війни бувала часто і у відрядженнях, і туристом. І маю багато друзів/родичей, що там давно живуть, вже багато років. Отже, ситуацію знаю набагато краще, ніж ті, хто тільки з війною вперше за кордон потрапив. Причому, в різних країнах. Якби година няні (чи день в садочку) коштували у нас так, як у моєї подруги в Каліфорнії, то ціни на е/енергію - то було б останнє, про що вона б думала. Так, і зарплати там доволі великі. Але ж і вартість всього... І працювати потрібно обом з подружжя, бо на одну зарплатню сім´я не виживе. Хіба що хтось з подружжя лікар, чи адвокат який.
Вибачте,а у нас насиільки високий рівень дозодк, що може доволити собі працювати тільки один із подркждя і в кожного другого няня мабуть?
Ви зі своїм доходом всіх порівнюєте і свої можливості. Середній рівень зарплатні в Україні не від балди розрахований і він складає 17500 грн. На 17500 грн можна дозволити няню чи не працювати дружині?
Ответ дляPeres Lal
при это не прекращаются ...закапывания бюджетта
посмотрите доззоро, прозреете