Ранком в кухні Т2 вмикаю, автоматом марафон. Ось зараз про тарифи на світло.
Герус онлайн. Я ось не знала, а ви знали, що підняли тариф на світло тому що великі БОРГИ за світло? І розраховують ці борги покрити до кінця року.
Тобто ті що платять зараз покривають фактично борги тих, хто ні.
А далі що? Енергокомпанії будуть отримувати надприбутки? Повернуть старий тариф?
Після Геруса, якісь наступний експерт, головне, що вишиванку одяг, з вумним обличчям розказував , що насправді ринкова вартість 5,2 грн, а те що нам підняли, це вдічі меньше за ринкову вартість.
Сиджу реально в шоці. Нас тримають за лохів. Після цього обговорення типу я повинна радіти що тариф ні 5,20?
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Тому я вже років 7, якщо і вмикаю телевізор, то тільки Vista History, National Georaphic або щось спортивне
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
Десь дорожче, а десь дешеве
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
Які зарплати та пенсії в інших країнах?
princess of wonderland• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
Ну то там немає війни і трохи інша платоспроможність населення
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляksusha1155
Мегого рулить, ніяких марафонів і життя прекрасне
+ Netflix
Ответ дляreb-bekka
А по чем там недвижимость купить и зуб полечить?А по чем продукты,лекарства?
Це все до чого? Факт коли Герус говорить ми підняли тариф, бо були великі борги і розраховуємо їх покрити до кінця року. Це обґрунтування підняття тарифу. Це норм? Це економічне обґрунтування ?
ku4eravaku4erava• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
А там зарплата у всех больше, а не только у топменеджеров
Ответ дляKot_v_meshke
Да не смотрите вы это.
Та я то вимкну. Але населення буде рахувати, що нормальний тариф, міг би бути 5,20. Типу пощастило
ku4eravaku4erava• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
И там хорошо живут
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляvinika
А зарплаты какие в других странах?
О, чекали на це питання. А інші розходи які? Які податки в інших країнах? Яка вартість оренди житла? Вартість всіляких побутових послуг, іниернету/мобільного зв´язку, продуктів? Чому це не враховується? Вже ж стільки людей навіть мимоволі за кордоном побували, побачили - так, стабільність є, захист, але ніхто там як сир в маслі не катається. Ну хіба міліонери якісь, чи дуже високооплачувані спеціальності. А решта - живуть скромно доволі. І світло економлять, і воду. Не від жадності, бо дорого. І очевидно, їх супер-великих європейських зарплат не вистачає, щоб не економити. Єдине, мабуть, що дешевше - то одяг на розпродажах.
ksusha1155• 19 августа 2023
Ответ дляЗвёздонька
Вже ж написали експерти, що підняття тарифів на світло не має вихлопу, борги все одно не покрити. Змиріться.
ku4eravaku4erava• 19 августа 2023
Ответ дляВозрастная
Как раз экономят от жадности
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Как раз экономят от жадности
Це культура та виховання у людей. Ніхто заради чистки зубів або однієї виделки не виливає 100 літрів води. Ніхто не паркується на місцях для людей інвалідністю без права на це
ksusha1155• 19 августа 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Как раз экономят от жадности
Омг
ви там жили?? Поживіть і теж почнете економити від жадності
Ответ дляЧашечка кофе
Эта культура сформировалась штрафами и неотвратимостью наказания( я о парковках и др.нарушениях) И только.
Никакой такой культуры там в помине нет.
Ответ дляЗвёздонька
Помню когда при Яценюке резко повысились тарифы, то какой-то министр объяснял что это из-за льготников, мол богатые должны платить за бедных.
Ответ дляЗвёздонька
а за це говорили?-
’Держава платила сонячним станціям брата заступника глави ОП Шурми за електроенергію в окупації, - розслідування журналістів.
Сонячні станції під російською окупацією, співвласником яких є близьке оточення заступника керівника ОП Ростислава Шурми, отримували оплату за “зеленим тарифом” до літа 2023 р. Хоча, імовірно, не мали зв’язку з об’єднаною енергосистемою України.
Після повномасштабного вторгнення рф в Україну кілька десятків “зелених” станцій потрапили під окупацію. Серед них – сонячні станції ТОВ “КД Енерджі 2”, ПП “Нацпрод”, ТОВ “Відновлювальна Енергія Запоріжжя”, ТОВ “Грін Енерджі Токмак” і ТОВ “Грандпауєр ЛЛС”, розташовані у Запорізькій області.
За інформацією Bihus.Info, з липня 2022 по липень 2023 рр. ці компанії сукупно отримали понад 320 млн грн оплати за електроенергію’