Звёздонька• Изменено 19 августа 2023

Супер як миють мізки на марафоні

Ранком в кухні Т2 вмикаю, автоматом марафон. Ось зараз про тарифи на світло.
Герус онлайн. Я ось не знала, а ви знали, що підняли тариф на світло тому що великі БОРГИ за світло? І розраховують ці борги покрити до кінця року.
Тобто ті що платять зараз покривають фактично борги тих, хто ні.
А далі що? Енергокомпанії будуть отримувати надприбутки? Повернуть старий тариф?
Після Геруса, якісь наступний експерт, головне, що вишиванку одяг, з вумним обличчям розказував , що насправді ринкова вартість 5,2 грн, а те що нам підняли, це вдічі меньше за ринкову вартість.
Сиджу реально в шоці. Нас тримають за лохів. Після цього обговорення типу я повинна радіти що тариф ні 5,20?
Flower Girl23• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
А какие зарплаты и пенсии ’в других странах’? Там тоже сейчас идёт война и миллионы переселенцев и безработных?
Решка7777• 19 августа 2023
Ответ дляPeres Lal
По словам министра экономики Украины, в каждой гривне украинца 69 копеек - деньги спонсоров. Понятно, что экономике нашей хана, война дело дорогостоящее, социалка-пенсии-выплаты. Я не хочу в это верить, но понимаю, что дотации ЕС и США в нас не безграничны, и чем-то придется поступиться, чтобы сократить расходы.
а сколько в его личной гривне ? интересно
GiorginaS• 19 августа 2023
Ответ дляmamarama
Долги большие перед Ахметовым у нас, надо отдавать.
Зачем они врут ?
У людей нет долгов, за долги сразу свет обрезали , это не вода .
Они когда поднимали цену , то говорили , что это на ремонт энергосетей, сейчас заявляют , что ничего не починено и зимой пипец будет и без новых обстрелов .
Достало это наглое враньё и воровство .
Манула• 19 августа 2023
Ответ дляТыква2016
Весело бы не было(((( максимум, х@ем по роялю.
Людям, які тоді розуміли ціну того вибору-вироку, не до сміху було, а зараз так взагалі вити хочеться ... ((
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Що значить ’дармові’? Все, що є, треба освоювати. Це потребує вкладень.
Але є один нюанс: як саме розпоряджатись ресурсами?
Ми маємо потенціал, але просрали всі полімери (с)
А як розпоряджається ресурсами Катар чи рашка? Продає:) Тільки різниця в тому, на що потім гроші йдуть - на підняття рівня життя в країні, чи на війну - як в рашці, поки більшість населення прозябає. І тут ви праві - правильно розпорядитися то велика справа. Але ж, на жаль, немає в нас так багато того, чим розпоряджатись. Освоїти нафтове родовище з потенціалом на 200 років, чи якесь мізерне залягання природного газу десь в Карпатах - різниця є. Тому я б не робила акцент на таких наших ’ресурсах’. Наш ресурс - плодородна земля. Але ж і вкладень він потребує, і роботи.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляiryna _b
Не хвилюйтесь у нас люди вже давно економлять і світло і воду і кошти на їжу те ж економлять
Очевидно, що не всі. Поки тут достатньо тем ’яку сушильну машину обрати’. І знаєте, часто буває, що якраз створювачі таких тем і волають голосніше за тих, кому справді підвищення б´є по кишені.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляiryna _b
Вибачте,а у нас насиільки високий рівень дозодк, що може доволити собі працювати тільки один із подркждя і в кожного другого няня мабуть?
Ви зі своїм доходом всіх порівнюєте і свої можливості. Середній рівень зарплатні в Україні не від балди розрахований і він складає 17500 грн. На 17500 грн можна дозволити няню чи не працювати дружині?
А я і не кажу, що ми можемо дозволити. Я кажу, що в США, наприклад, де зарплати набагато вищі, вони так само НЕ можуть це собі дозволити, як і ми НЕ можемо.
Еленка14• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Наша країна,при наших ресурсах, давно могла б стати найбагатшою у світі.
Але є одна умова ’Не красти’.
Та й таке....
Які наші ресурси? Низько оплачувана робоча сила?
dreamsunny• 19 августа 2023
До этого был вброс на марафоне, что повышение тарифов на свет не принесло ожидаемых результатов потому что водоканалы не платят и надо повысить тариф на воду.
Кроме как воровать и повышать тарифы Зе команда не умеет делать ничего.
Тыква2016• 19 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Зачем они врут ?
Достало это наглое враньё и воровство .
Зачем? Ну вот, например
Манула• 19 августа 2023
Ответ дляВозрастная
Хоча тариф на електроенергію зовсім не радує, але зараз більше турбує наявність самої електроенергії восені-взимку(( Сушильної машини немає і придбання не розглядається, якщо що
BLUE_SKY• 19 августа 2023
Ответ дляВозрастная
О, чекали на це питання. А інші розходи які? Які податки в інших країнах? Яка вартість оренди житла? Вартість всіляких побутових послуг, іниернету/мобільного зв´язку, продуктів? Чому це не враховується? Вже ж стільки людей навіть мимоволі за кордоном побували, побачили - так, стабільність є, захист, але ніхто там як сир в маслі не катається. Ну хіба міліонери якісь, чи дуже високооплачувані спеціальності. А решта - живуть скромно доволі. І світло економлять, і воду. Не від жадності, бо дорого. І очевидно, їх супер-великих європейських зарплат не вистачає, щоб не економити. Єдине, мабуть, що дешевше - то одяг на розпродажах.
уже тысячу рпз писали - у нас суммарные налоги с зп ( то что платит работодатель плюс то что снимвют с работника) часто выше чем в других пранах
так что про налоги не надо ляля
просто менше красти треба
BLUE_SKY• 19 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це культура та виховання у людей. Ніхто заради чистки зубів або однієї виделки не виливає 100 літрів води. Ніхто не паркується на місцях для людей інвалідністю без права на це
це не культура
це страх покарання
у нас теж припинили паркуватися на місцях для інвалідів після того як штраф зробили 2500 чи щось подібне
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляBLUE_SKY
так что про налоги не надо ляля
просто менше красти треба
Менше красти - то точно. Але ж покажіть мені роботодавця, який сплачує налоги не з мінімальних з/п:)) Хіба які міжнародні компанії та представництва. Ну ще є декілька місцевих таких правильних.
Еленнн• 19 августа 2023
Ответ дляO-livе
Если повышают ’преступные тарифы’ (прямая речь Президента страны во время его предвыборной компании) , то как называются эти новые тарифы? Супер преступные? Бандитские? Криминальные? Воровские?
Или они резко перестали быть преступными? В какой момент? Да так перестали, что их даже повышают и рассказывают, что повысили мало, ждите следующего повышения.
прошу пробачення,а може то просто гарно по ушах тоді поїздили , (ради довгоочукуваної булави і не таке скажеш,хто вам винний,що повелися??...),а тепер життя носом в реальність ткнуло. Он і Верещук вже розказує за роки війни..,якщо її мову про тайми перевести на час ,який вже йде війна..,то нам ще років з 10.
Чумачечая Весна• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
А другие страны вырабатывают свет? У нас переизбыток электроэнергии, которую мы вынуждены продавать на экспорт, иначе аэс рванет
mamarama• 19 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Зачем они врут ?
Достало это наглое враньё и воровство .
Потому что они не могут прямо сказать, что это деньги на возмещение убытков Ахметову.
Поэтому врут, тем более, им не привыкать врать.
Snake_dreams• 19 августа 2023
Ответ дляВозрастная
Ну, дивлячись, на що вони потім зекономлене витрачають. Якщо на поїздку у відпустку - то в чому жадібність? Пріоритети правильно розставлені. А у нас кожна друга - з маніком/педіком по 600грн, але кожну копійчину комунальних як від серця відриває. Хто і потребує захисту/субсидій - то це незахищені верстви населення - пенсіонери, інваліди, матері-одиначки. Вони субсидії і мають. А хто має намір, наприклад, сушильну машину купувати разом з пральною, той, я так розумію, і розходи нести готовий.
Так потому и ходят с маником/педиком почти все женщины. Потому что бедные до нищеты. Запомните, только в нищих странах женщины украшают себя даже в ущерб здоровью, потому что им нужно придать себе товарный вид. Когда у человека появляется сытость, уверенность в будущем и стабильный высокий доход, когда его будущему ничего не угрожает и вокруг люди тоже не парятся над внешним видом (понимая его незначительность для здорового социума), важность маников и педиков отпадает.

Отсюда вывод: чем беднее страна, тем больше женщин в ней будут пытаться подороже себя продать. Это зачастую единственный способ самореализации в таких местах
Zelenkа• 19 августа 2023
Ответ дляЕленка14
Ви зміст терміну ’ресурси’ усвідомлюєте?
Еленка14• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
А відповідь буде? Які наші ресурси? - це по перше.
І по друге: робоча сила, теж ресурс, трудовий , але я не буду на цьому зациклюватися, можете почитати
Yuliya82• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
А какие зарплаты в других странах?
Zelenkа• 19 августа 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Клементина• 19 августа 2023
Я за кордоном, в мене марафон цілими днями включений.
Риторика на ньому дуже змінилась
Особливо у Мосійчук. Минулої п´ятниці обговорювали післявоєнну демографічну кризу. Прозвучала фраза, що люди мають звикати, що після війни в Україну запросить трудових мігрантів. І це ЗМІ мають весь час казати, щоб потім ні для кого не було це шоком.
Вчора Мосійчук сказала, що Марафон звинувачують, начебто вони склали ілюзію про швидку перемогу. А перемога буде не швидко і це всі мають розуміти.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляSnake_dreams

Це якась сова на глобусі, вибачте:) У нас масса заміжніх жінок ходять з маніками/педіками, кому і для чого їм себе продавати? Вже кожна продавчиня рыби на базарі має пудрові брови. Думаєте, боїться, що її алкаш Вася від неї піде, тому ще не буде у неї брів і вій нарощених? Ні, просто у наших жінок інший смак, ну і на це їм грошей не жалко. А на е/енергію жалко. А за кордоном люди спочатку розрахуються за все, що винні, поплатять податки, а потім дивляться - чи можуть вони собі з коштів, що залишились, дозволити манік/педік.
Еленка14• 19 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Не знали вже як викрутитися зі свого ляпу, так полізли до профілю? на більше розуму не вистачило?
І знову ваш необізнаний ляп: назву міста я не писала, а вибирала з ’випадаючого’ списку ще задовго до війни, коли ще сайт був рузькомовний. Розумниця ви наша. То відповіді ви не знаєте? Чи далі перевіряти мене будете?
Клементина• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
Ось я вам скріншот зробила по чому світло в Фінляндії.
Це так звана біржова ціна, в різні години вона різна. Є години, коли електрику ніхто не купив, а виробили її як звичайно. Тоді ціна для приватних споживачів з мінусом. Тобто вам заплатять тільки за те, щоб ви її використали, бо немає куди дівати.
Взимку такого не буде, ціни будуть значно вище. А влітку - ось так
Zelenkа• 19 августа 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Душа Лисиці• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
Свет? Какой? Солнечный?:)))
Fora74• 19 августа 2023
Ответ дляreb-bekka
А по чем свет в других странах?
А какая зарплата в других странах? Какие субсидии? Какой прожиточный минимум, после которого государство вводит дотации?
Snake_dreams• 19 августа 2023
Ответ дляВозрастная
Ну вы хотите сказать, что у немки, датчанки, норвежки, англичанки нет денег на маникюр после оплаты налогов и долгов?))) Знаете, есть поговорка: чем скучнее у женщины жизнь, тем ярче ее маникюр. Мне кажется, она не спроста появилась:)