Вітаю, підкажіть будь ласка, хто перетинав кордон з Польщею, скільки це займає часу.Мама буде їхати автобусом зі Львова до Варшави, там треба встигнути на літак, переживаю що може не встигнути.Який запас часу треба враховувати на перетин кордону
Ответ дляAmetist
Я вчора переходила пішки, людей багато, це зайняло десь 3,5 години.
Автобуси, маршрутки, авто стояли в довгій черзі, яка ледь рухалася.
Найбільш слушна (як на мене) порада - перейти кордон, а наступного дня летіти, щоб мати в запасі час і не нервувати.
Дякую, підкажіть будь ласка, чи потрібен біометричний паспорт для перетину кордону, чи достатньо лише загран?
Pinchuk_Irina• 19 августа 2023
Ответ дляvovaiksy
Біометричний обовʼязково !