МеняАЖтрусит• 19 августа 2023

Брадікардія

Дівчата,поділіться досвідом.
У лікарів була,сказали нічого смертельного,якби всі ставили холери,такі показники у половини населення б були.
По холтеру: синусова брадикардія - 15 випадків за сутки. Інші порушення відсутні.
Кардіограмма- норма,узі- норма.
Пульс в стані спокою-50. В день якщо лежати 50-54 не більше. В ночі до 37 може опускатися.
Як себе не накручувати? Здаеться мені вже саме від психосоматікі фігово ,а не від низького пульсу.
Чому такий низький- не ясно. Гармони щитоподібної залози- норм, почкі- норм.
Є в кого ще такий низький пульс? Поділіться інформацією.
Ганцю в кєдах• 19 августа 2023
Вас непокоїть саме цифра пульсу чи самопочуття? Таке враження, що стан здоровʼя вас влаштовує, а ось цифра пульсу - ні

Шалена красуня• 19 августа 2023
Подивіться в заключенні Холтеру чи є щось сказано про блокаду.
Приму в дар• 19 августа 2023
меня тоже когда-то беспокоили точь-в-точь такие же симптомы. Много перечитала информации и консультировалась со специалистами. Вердикт у всех однозначный: если вы при этом хорошо себя чувствуете - всё в порядке.
автор МеняАЖтрусит • 19 августа 2023
Ответ дляШалена красуня
Ні. Ніяких блокад. Тільки брадикардія.
автор МеняАЖтрусит • 19 августа 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Сонливість,слабкість,сдавленність у грудях. Але я не впевнена,що то не моє накручування себе.
vmdd• 19 августа 2023
Дефицит кальция
автор МеняАЖтрусит • 19 августа 2023
Ответ дляvmdd
Дефицит кальция
В нормі.
Призначили на 14 днів Панангін профілактично

vmdd• 19 августа 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
В нормі.
Там калий и магний. Магний, наоборот, понижает пульс.
автор МеняАЖтрусит • 19 августа 2023
Ответ дляvmdd
Ого,дякую, я не згала,що він здатен знижувати пульс. І це призначення кардіолога ,блін.
Chaterbox• 19 августа 2023
У моєї дитини теж знижений пульс. Єдине, що з симптомів - мерзне більше. Знижується кровообіг і вона синіє. Свідомість не втрачає. З такими симптомами можна жити і займатися спортом. Багато спортсменів мають брадикардію.
Кишмишная Мая• 19 августа 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
В нормі.
Панангин это препарат калия, а не кальция
Кишмишная Мая• 19 августа 2023
Ответ дляChaterbox
Для спортсменов брадикардия это норма