Язикувата Хвеська• 19 августа 2023
газовий котел у ванній
це за кордоном.
в квартирі газова плита та газовий котел на гарячу воду.
будинок 6 поверхів.
це взагалі ж нормально, правда?
за кордоном ж навряд будуть порушувати норми..
будинок 6 поверхів.
це взагалі ж нормально, правда?
Советничаю тут• 19 августа 2023
Ми живемо - будинок 11 поверхів, газовий котел у ванній. Мабуть для них то нормально
Тантрический кекс• 19 августа 2023
Смотрели квартиру в аренду и тоже газовый котел висел над ванной , для них наверное норма , но я отказалась
Язикувата Хвеська
• 19 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
а є якісь заходи безпеки? наприклад, не можна щоб вода потрапила.. чи ще моменти
Язикувата Хвеська
• 19 августа 2023
Ответ дляТантрический кекс
тільки через цей котел?
Додекаэдр• 19 августа 2023
А что ненормального? Какая разница где висит котел: в ванной,на кухне или вообще в отдельном помещении?
Шалена невинність• 19 августа 2023
Потрібна хороша вентиляція. У нас (в Україні) в приватному будинку була газова колонка в ванній. Заставили перенести.
ЭмчЭндЭм• 19 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Большая
Грибной_Дождик• 19 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
А скільки потруїлись чадним газом, а скільки вмерло...
Мабуть ті квартири, за кордоном застарілі, де ніхто не живе давно...
Советничаю тут• 19 августа 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Нічого не казали з цього приводу, але у нас він висить над унітазом, там же зазвичай в Україні бойлер ставлять , і шоб попасти туди водою треба гарно постаратись. Да і закритий весь, нема щілини і полум´я не видно. Коли загорається газ то чутно і на бойлері лампочка загорається.
Із заходів (нам на днях інший встановили, бо той що був перестав підпалювати ) - щоб не ставили газ на максимум і подача води щоб не була надто малою.
Але це проточний бойлер, поки помиєшся - то 3 рази крутиш кран, бо швидко стає прохолодною
Є 2 здається газосигналізатора - і здоровенна вентиляційна труба, під трубу вентиляції виділена частина площі в кімнаті
Грибной_Дождик• 19 августа 2023
Ответ дляТайТаке
А куда труба выходит? Есть вывод на улицу?
Птица гнездо сделает, вот и выход...
Прикинь, ванная, лежишь, втыкаешь.... А ещё, закрыться нужно изнутри, вдруг кто-то зайдёт..