Борщичок• 20 августа 2023

Ком в горлі буває що не пускає навіть вздох зробити

Ком в горлі не пускає вздох зробити с першого раза, наче як щось там є, стала боліти голова с ліва , в носі буває щось пече, що це може бути ?
Лора проходила все добре. Ендоскопію робили поставили рефлюкс, язва, хелікобактер.
Кардіолог все в нормі.
Невропатолог назначив гідозепам.
Терапевт каже що це нервове.
Щетовідка збільшена але не критично.
Узи брюшной полости робили теж все добре.
Аналізи всі в нормі.
Гармони теж в нормі.
Невже цей ком в горлі і що пече в носі дає так рефлюкс
?????
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Нет не какого наприжение нет , только в виске пульсирует.
Неужели так нерви могут давать на все и сразу ?
Да, я не верила долго, все искала причину.
Самаяфигня в том, что если вовремя не обращаться и не лечить нервы, то работа органов нарушается и начинаются уже органические изменения.

автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Дякую вам, буде заниматься усердно нервами. Бо я не вірила в то що це можуть нерви давати таке , вже напридумувала собі що це щось в горлі у мене
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ох, я себе тоже надумывала. Да нужно заниматься.
автор Борщичок • 20 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Дякую вам , ви мене трохи заспокоїли. Бо я вже шукала лікарів сбиралась завтра їхати до Київа до лора професора . Дякую вам
Голодаю• 20 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Пожалуйста, выздоравливайте