Маю декілька думок• 20 августа 2023

Жінки 35+ , які ходять без бюстика

Це крик душі, спроба привернути увагу, внутрішні психологічні проблеми? Маю на увазі влітку і трикотажні вироби не вільного крою, а ті, що обтягують фігуру, коли стирчать соски та всі груди обтягнуті майкою. Навіщо?
Пожарник• 20 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Тому що згориш на сонці
Ну так и я о чем. И перегреешься также, если совсем раздетый, даже в тени. Об этом и речь.

Директриссимо• 20 августа 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Другими словами вы себе сознательно причиняет вред заботясь о мнении посторонних людей?
Выходит , что так, типа некультурно, а шо люди скажуть.. хоть у меня 2 не висячая, но видно что без лифа... купила 3 платья с открытой спиной- типа с лифом не оденешь, кайфую в них
Алина-1240• 20 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Мне 41 скоро, мастопатия, лифчик запретил врач. Даже топы надавливают, что нельзя . Дома хожу без, наулицу все же надеваю, без лифа мне не комфортно так как все смотрят... хоть и вредно для меня.
Прикупите браллеты))тонкое кружево,косточек нет,грудь держат мягко,бомбезно выглядят и супер удобно
Тумба-юмба• 20 августа 2023
Ответ дляПожарник
Кто писал о традиции? Любой вменяемый человек на экскурсию, например, в Египте оденет одежду закрытую из легких простых тканей.
Автор посту в Єгипті?
Голена блондинка• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Це стосується не молодих дівчат, а жінок з дітьми, у яких форма грудей вже далеко не дівоча.
Мені 39, ходжу, інколи, без бюстику влітку, бо спина подразнюється в спеку, але в мене нормальні груди - 75В розмір, не висячі...
Пожарник• 20 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
Автор посту в Єгипті?
К чему ваш вопрос? Вы для начала суть диалога прочитайте и что и на что я кому отвечала, потом комментируйте.
Моська-слон• 20 августа 2023
Так,ну, мне 37,грудь красивая,на соски клею накладки
Так точно!• 20 августа 2023
мне вообще пофиг, кто как ходит. У большинства - да, это выглядит некрасиво (возможно, им кажется по-другому), потому что сиськи таки подвисают. Но в мире столько всего некрасивого, поэтому не важно
автор Маю декілька думок • 20 августа 2023
Почитала коментарі, і якщо порадниці - це зріз суспільства українських жінок, то сумно . Стільки жовчі та ненависті, навіщо тоді назва форуму Порадниця? Більше підходить багатьом Виразка. ( Язва російською). Дякую тим, хто писав людяні коментарі без ненависті та огиди. Всім бажаю добра, на все добре.

Скляна миша• 20 августа 2023
вариант жарко вы не рассматриваете?
Скляна миша• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
І такі люди не розуміють, що виглядають смішно
у таких людей просто нет комплексов и повышенного маразматического психоза на тему ’что люди скажут’. Они свободны.
Скляна миша• 20 августа 2023
Ответ дляПожарник
Есть тонкие бюстики. И хлопковые и браллеты и полно всякого белья.
а еще корсеты есть, в 19 веке без них ходить тоже было позором. Начинайте тоже носить раз эволюционируйте)))))
Диверсификация• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Будь ласка, автор))) А виразка як раз про вас)))
Скляна миша• 20 августа 2023
По поводу эстетичности. В СССР было неэстетично ходить на улице калекам в столицах. И одиноких калек за ночь вывезли в загородные санатории. Может и мы так сделаем чтобы автору приятно по улице ходить было?
ЭмчЭндЭм• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Мене це смішить, а не травмує))
Ні, автор. Вас це травмує. Інакше Ви б про це не писали.
Вибачте нас, будь ласка! Ми так більше не будемо ;).
LoveYouOrNot• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Мене це смішить, а не травмує))
Вас це тригерить, бо ви так би не зробили. А вони мають наглість так робити, хоч і груди в них не ідеальні.
І тому вас бісить їх впевненість в собі. От і все.
Шлях до зірок• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
не дивіться на чужі груди. Це ж просто, правда? Цікаво, скільки вам років і чи виїздили ви за межі України?
КошкинДом• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Сама собі придумала,сама собі образилася ,це про вас автор.Якщо вам прикро що ніхто не захотів обісрати інших,то то ваши проблеми
НаБалКоніХодять• 20 августа 2023
Я так хожу, з моїм неповним 2 розміром не бачу проблеми. Правда максимум біля дому можу і в магазин поруч. Мені 35 років.
Демон придумав ті бюсти, а в жару, то мені як питка. Як приходжу і знімаю, то наче дтхать легше

МЕСТО_Встречи• 20 августа 2023
Ответ дляСкляна миша
вариант жарко вы не рассматриваете?
Вариантов на самом деле очень много от нравится, принимают себя такими как есть до не живут чужим мнением.
В теме последних много и это печально:(
катерина12009• 20 августа 2023
В жару ліфчик то капець для мене. Ношу одяг який не просвічуєтьс. Ну
МЕСТО_Встречи• 20 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
В смысле не будем?
Я не собираюсь носить лифчик только потому, что у автора ТДО
Марія В• 20 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Форма грудей не тільки від віку залежить
Пффф 100%• 20 августа 2023
автор, це крик душі, я помітила це тільки в цьому році чомусь. і не десь на курортах, а в Києві, в метро, автобусах, вулицях, в розпал робочого дня жіночки за 40 з даааалеко неідеальними формами, які висять десь в районі пупка... Ну молоді дівчатка норм, в них хоч гарно, але все-одно якась ярмарка голих тіл виходить....
Женщинас• 20 августа 2023
а почему вас это задевает?
Пффф 100%• 20 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
Бо жарко. Під 40 градусів на вулиці. Шубу вдягати чи що?
чому Ви зразу в крайнощі? хоча б накладки на соски... не обов’язково шубу
Не против• 20 августа 2023
Ответ дляСіточка
Чому ні? Мені наприклад 34, грудьми не кормила розмір 1, то чому ні? В мене і сосків немає🙈
Я так хожу, как автор описала, но у меня и груди практически нет, поэтому ничего и не висит
Идууу--уууу блин• 20 августа 2023
Тішить, що жінки починають прислухатись до себе, до своїх почуттів і тіла. Я помічаю жінок без бюстів дедалі більше, особливо серед молоді. Багато знайомих не носять чи перейшли на еластичні бра тонюсінькі. А Ви знаєте як шкідлива ота резинка, що стискає ребра? Як це впливає на самопочуття і молодість обличчя?
А виразка, автор, це саме Ви. Хотіли принизити інших, але принизили цією темою Ви тільки себе.
Я тертий жук• 20 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
Так то женщины по европам покатались, увидели что люди могут жить вне навязанных рамок и позволили себе тоже быть свободными от предрассудков
Пожарник• 20 августа 2023
Ответ дляСкляна миша
Сами хоть поняли что написали)? У вас, по вашей логике, эволюция в обратную сторону, к обезьянам у них белья нет)