Шиворот Навыворот• 20 августа 2023

Болючі менструації, як полегшити біль?

Зазвичай дуже сильно болить живіт, п´ю знеболюючі. Чи допоможе стабільне заняття спортом, якісь вітаміни полегшити біль?
Якщо що, була у лікаря, сказала, що все нормально, це просто така будова матки і пити знеболюючі
Жінка з перцем• 20 августа 2023
Вітаміни ніяк не вплинуть на зменшення болі,спорт-не виснажуючий,спробуйте йогу наприклад,але все індивідуально,мені нічого не допомагає,деколи і табл.теж,колю сама собі укол дексалгіна або кетанов+спазмалгон
Мания-Величия• 20 августа 2023
Мені саме спорт шейпінг допоміг зменшити біль при менструації. Спочатку було навпаки думала перший цикл помру, а потім все легше і легше зараз переношу менструації, зовсім не помічаю болю не має.
А до спорту в мене знеболюючі пачка за один цикл менструації летіла.
Мадам Подлинник• 20 августа 2023
Пила завжди таміпул. Поки не з´явились ці таблетки в перший день не ходила ні в школу, ні в універ, ні на роботу. Ригала, понос, корчило. Спала весь день.
Потім таміпул рулив. Потім родила де воно і ділось. З жахом згадую
Миловидна леді• 20 августа 2023
Магний+В6 очень помогает, не только со временем меньше болит при делах, но и синдром ПМС уменьшает!
Подмигашка• 20 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У мене після родів також зникло, але нажаль , на 12 років. Зараз знову і вже 3 дні болить, а не 1.
Подмигашка• 20 августа 2023
Ответ дляМиловидна леді
Мені не допомагає, п´ю постійно
Не люблю натовп• 20 августа 2023
Парацетамол 1000 або ібупрофен 800 за раз.
Перегляньте добові дози. Парацетамол, якщо не помиляюсь, до 4000 можна на добу.
Миловидна леді• 20 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Мені не допомагає, п´ю постійно
понятно, что всё индивидуально:)
у всех разная нехватка витаминов
Викликаю на дебати• 20 августа 2023
Мне когда-то очень помогла примула вечерняя, на айхербе. Я вообще не верю в травки-муравки, подруга подарила
ЯспАкойнаЯ• 20 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Та сама історія -поки не народила
Пекельнi Борошна• 20 августа 2023
Мені допомогла лише гірудотерапія. На стіну раніше лізла, нікуди не виходила в перший день.
Подмигашка• 20 августа 2023
Ответ дляМиловидна леді
понятно, что всё индивидуально:)
у всех разная нехватка витаминов
Якщо болі пов´язані з гормонами, то вітаміни не допоможуть
Подмигашка• 20 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А как принимали? У меня еще и климакс на носу, говорять, что она помогает при гормональных качелях
Подмигашка• 20 августа 2023
Мне до родов помогли занятия пилатесом. Боли в груди при мастопатии тоже ушли. Связано как-то с тем, что качаются мышцы тазового дна. И дышать научили, помогло потом при родах.
Викликаю на дебати• 20 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Как на упаковке написано
к.Буланова• 20 августа 2023
Спробуйте, спорт не завадить ніколи. Я теж маю болючі менструації, надто болючі. Після 2-х вагітностей трохи менше, але все одно не пішли болі. Пʼю знеболююче.
София• 20 августа 2023
Упражнения Кегеля. Здорово помогают и кроме того, улучшают качество интимной жизни.
Placid• 20 августа 2023
Пила как то витамин А и витамин Е - менструации проходили без боли. Что из этого помогло не знаю.