Ананомчикус• 20 августа 2023
Лазерна епіляція при гірсутизмі.
Хтось робив?
Волосся не повертається?
Чи чергове загострення по гормонах і все повернеться, ніби і не було епіляції?
Волосся не повертається?
Ананомчикус
• 20 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Роблю лазер більше 13 років, все при мені)
Зовсім не допомогло?
Бо я читаю відгуки - люди роблять підтримуючу раз на півроку і нічого не росте
Магиня• 20 августа 2023
Никто не знает, как будет у вас. Я почти не заметила результат. От электроэпиляция у меня лично результат был лучше, но она болезненнее.
Губки-уточкой• 20 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
Зовсім не допомогло?
Однозначно стало краще, бо була, як орангутанг. Роблю раз в 3-4 місяці. Просто такого, щоб зникло зовсім, немає.
Блакитне небо• 20 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
Зовсім не допомогло?
Это до лампочки. Делайте только электро
Ліплю вареники• 20 августа 2023
Делаю подмышками - стало лучше на 50% где-то. Раньше после бритья там было гладкое, но сизого цвета как у грузина лицо и через полдня уже щетина. Теперь когда после бритья отрастает, то это не щетина колючая, а мягко все на ощупь. Плюс гигиена стала лучше - запаха меньше ясное дело.
На такой результат ушло 9 сеансов и надо ходить 3-4 раза в год поддерживать. Полностью лысых участков (где волосы больше вообще не растут) мало, где-то 20%.
Над верхней губой на лице ушло больше, быстрее и легче.
В любом случае альтернативы нет - с лазером всяко лучше, чем без.
Угги в горошек• 20 августа 2023
Якщо у Вас все погано, то однозначно робити. Робила багато років, якби робила хоча б раз на рік підтримуючу, то на лиці були б поодинокі волосинки. У мене реально капець був на лиці. Всі інші зони не роблю, але можна порвати воском, де видаляла воском на ногах, немає зовсім, але це можна робити тільки під наркозом.
Ананомчикус
• 21 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
В мене на обличчі більш-менш.
На підборідді росте кілька волосинок темних, я їх пінцетом видираю час ід часу.
А на тілі повний капець - і на ногах, і на руках, і на животі, і навіть на грудях(